12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

9

Nové Strašecí disponuje po změně trenéra skvělou formou, kdy z posledních třech zápasů vytěžilo sedm bodů. Dnes přijeli novostrašečtí do Jinočan, které se rovněž nachází ve skvělé fazóně. Z posledních pěti utkání neprohrály ani jedno. Dnešní souboj přinesl několik branek, obratů, penaltu a nakonec i červenou kartu!

Penalta a pět gólů za půl hodiny

Do utkání vstoupili aktivněji hosté a výsledkem toho byl vedoucí gól. Nařízenou penaltu po faulu na Patrika Svobodu proměnil Jakub Sklenka. Nové Strašecí tak od 10. minuty vedlo v Jinočanech 1:0.

Netrvalo to dlouho a bylo vyrovnáno. Ve 14. minutě po kombinaci Bogár - Sedláček srovnal skóre zápasu druhý jmenovaný.

O tři minuty později si tito dva role prohodili. V roli asistenta se tentokrát ocitl Sedláček, který přihrál Bogárovi před odkrytou branku, a ten poslal svůj tým poprvé v utkání do vedení.

Lovení balónů ze sítě neustávalo a ve 23. minutě byli diváci svědky další branky. Na 2:2 vyrovnal Petr Nováček.

Stejný muž poslal o deset minut později svůj tým podruhé v zápase do vedení a upravil tak průběžné skóre na 3:2 pro hostující celek.

Za tohoto stavu první poločas skončil, a Jinočany tak po úvodní pětačtyřicetiminutovce prohrávaly na domácím hřišti s fotbalisty Nového Strašecí 2:3.

Vyrovnání a červená karta

Druhá půle už tak bohatá na góly nebyla, rozvlěnou síť ale diváci přeci jen ještě viděli.

V 63. minutě se po standardní situaci trefil domácí Adam Petrouš, a vyrovnal tak na 3:3.

Jinočany měly poté několik příležitostí na to, aby strhly vedení na svou stranu. Novostrašecká obrana společně s brankářem Hrnčířem ale dokázala odolat a odvrátit vše, co domácí fotbalisté vyprodukovali.

Utkání uzavřelo vyloučení domácího kapitána Ambruse, který musel po druhé žluté kartě předčasně opustit hřiště.

Přestřelka v Jinočanech tak skončila smírně, a to remízou 3:3.

FK Jinočany
Pavel Gregor: Bylo to takové bláznivé utkání. Myslím, že byly pasáže, kdy oba dva celky mohly rozhodnout, kdyby proměnily své šance. Nakonec si myslím, že ta remíza byla i spravedlivá. My jsme tentokrát nenavázali na dobré výkony v obranné činnosti a soupeři jsme darovali minimálně dvě branky. Nakonec bod bereme.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: Pro nás určitě fajn bod. Sice bych si představoval, že když o půli vedeme, tak že to udržíme, ale v naší situaci je každý bod dobrý. Ke konci jsme měli více štěstí.