11.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

B-tým Slaného znovu padl, tentokrát loupilo Jíloviště

43. L. Danda , 90. P. Danda (p.) - 24. V. Janoušek , 29. O. Vrabec , 72. H. Siegl , 82. Š. Frank
9

Slánská rezerva bodovala naposledy 24. září, a to po remíze v Novém Strašecí. Dnes proti ní stálo Jíloviště, které si v minulém kole připsalo plichtu 1:1 proti Kosoři. V dnešním utkání bylo k vidění hodně branek, penalta i trefa Horsta Siegla mladšího!

Vedení hostů a snížení v závěru

Od začátku zápasu měli převahu na balónu hosté z Jíloviště.

Do vedení se ale mohli dostat domácí, kdy sám na hostujícího Páleníka unikal Jan Peška. Slánský fotbalista ale svou střelu nenasměroval mezi tři tyče.

Ve 24. minutě se podařilo otevřít skóre utkání borcům z Jíloviště. Po kolmé přihrávce Martina Wágnera se trefil Václav Janoušek.

Netrvalo to ani pět minut, a bylo to 2:0. Po zaváhání domácí defenzivy a následné kličce brankáři se mezi úspěšné střelce zápasu zapsal Ondřej Vrabec.

Pár minut před koncem první půle mohli hosté vést už o tři branky, kdy sám na brankáře Sedláka unikal David Malý. Hostující záložník ale neuspěl a z následného protiútoku snížili na 1:2 domácí. Prosadil se Lukáš Danda.

Poločasové skóre tak bylo 1:2 z pohledu B-týmu Slaného.

Penalta a trefa Siegla

Začátek druhé půle byl vyrovnaný a diváci byli svědky hodně nepřesností ve hře, a to především na straně hostů.

Ti ale postupem času znovu začali přebírat iniciativu a v 72. minutě přidali svou třetí branku utkání. Po přihrávce Malého se střelou do prázdné branky prosadil Horst Siegl mladší.

O deset minut později to bylo už 4:1. Trefil se Štěpán Frank.

Domácí ještě v 90. minutě provedli kosmetickou úpravu konečného výsledku. Nařízenou penaltu po faulu Jana Rajnocha proměnil Petr Danda.

Slánská rezerva tak doma podlehla Jílovišti 2:4.

SK Slaný B
Radim Vavroch: V prvním poločase šel za stavu 0:0 sám na branku Peška a dal vedle. Hosté asi za pět minut využili svou první šanci, a to zápas zlomilo. Do poločasu jsme snížili na 1:2 a když jsme ve druhé půli šli do tlaku, tak nám hosté z ojedinělého útoku utekli a rozhodli zápas.

TJ Jíloviště
Tomáš Šorna: Kontrolovaný zápas, výsledek podle mého odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Myslím, že kromě prvních dvaceti minut ze druhé půle, je to pro nás zasloužené vítězství.