Březí porazilo doma Věchnov

19

Fotbalisté Březí si připsali proti Věchnovu domácí výhru v poměru 2:0

Domácí dvakrát udeřili

Březí - Březké přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Věchnova. Březí si v minulém kole připsalo velmi cennou výhru na hřišti Pohledce, kde zvítězilo 4:2. Věchnovu se také dařilo, když zvítězil na své půdě s Radostínem B 3:1 a figuruje zatím na třetím místě tabulky. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již ve 2. minutě

musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Jiří Chlul- 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale pozorná domácí obrana jim žádný střelecký

zásah nedovolila. Ve 22. minutě navíc domácí přidali důležitou druhou branku, kterou vstřelil Jaromír Jobánek - 2:0.Toto skóre již vydrželo do konce poločasu.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Domácímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu dvougólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 2:0.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: BAJER Josef - VOJTĚCH Martin (N), NOVÝ Milan (N).