16

Ujčov si připsal proti Věchnovu těsnou domácí porážku 0:1

V první půli branka nepadla

Ujčov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Věchnova. V minulém kole si doma Ujčov připsal bod s Pohledcem za remízu 3:3. Věchnov naopak řádil ve Velké Losenici, kde zvítězil 6:1. Na podzim se oba celky rozešly smírnē v poměru 0:0. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase pokračovala urputná bitva o první branku. Když už zápas pomalu směřoval k bezgólové remíze, udeřili v 74. minutě hosté, kdy se prosadil Miloš Svoboda -0:1. Závěr zápasu byl ještě hektický, když byl na straně hostů v 86. minutě vyloučen Jiří Bílek. Domácí ale krátkou přesilovku nevyužili, takže se všechny body stěhovaly do Věchnova.

SK Ujčov
Jančík Oskar, vedoucí mužstva: Derbíčko přineslo očekávaný scénář. Urputná bitva o každý metr hřiště, hodně emocí, ostré osobní souboje takže hojný počet diváků mohl být spokojen. V první půli jsme Věchnovu nic moc nedovolili a naopak dvakrát se za brankářem hostů třásla branková konstrukce. Druhá půlka už nám tolik nevyšla, přestali jsme být aktivní a jak to bývá, přišel trest. Ačkoliv jsme v závěru mocně bušili na hostující vrata, kýžený gól nepřišel ani po další střele do břevna. Za mě remizový duel tak ovládl Věchnov a nám nezbývá nic jiného než příští sobotu porazit Transformátor.