19.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Velká Dobrá znovu padla, tentokrát nestačila na Nelahozeves

4. L. Simon , 19. M. Pekárek , 79. L. Simon , 87. L. Simon (p.)
9

Fotbalisté Velké Dobré na jaře zatím nezvítězili. Šňůru nezdaru chtěli přetrhnout na půdě Nelahozevsi, ta ale v čele s Lukášem Simonem, který se blýskl hattrickem, předvedla jistý výkon a svého soupeře jasně přehrála.

Skvělý vstup domácích

Nelahozevští do utkání vstoupili na jedničku, jelikož se hned po první šanci radovali z vedení. Po centru Adama Janovského poslal domácí do vedení Lukáš Simon.

Autor úvodního gólu utkání mohl po chvíli přidat druhý přesný zásah, na poslední chvíli ho ale zradil těžký terén.

Domácí to nemuselo dlouho mrzet, jelikož se jim v 19. minutě podařilo svůj náskok navýšit. Z dorážky se do odkryté branky trefil Michal Pekárek.

Nelahozeves poté trochu polevila a ke slovu se začali dostávat také velkodoberští. Z několika standardních situací a pokusů na branku ale vsítit nedokázali.

Skóre už se do konce prvního poločasu nezměnilo, a hráči tak odcházeli do kabin za stavu 2:0 pro domácí.

Simon penaltou dokonal hattrick

Většina druhé půle se odehrála bez vyložených brankových příležitostí. Domácí se vzhledem ke dvougólovému náskoku nikam nehrnuli. Velkodoberští se snažili alespoň o vyrovnání, Nelahozeves jim toho ale příliš nedovolovala.

V 79. minutě se diváci přeci jen dočkali třetího gólu utkání. Podruhé v zápase se trefil Lukáš Simon.

Tři minuty před koncem ještě zahrál jeden z hostujících hráčů ve vápně rukou, a domácí tak měli k dispozici pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Lukáš Simon, který tak dokonal hattrick.

Nelahozeves tak po zkušeném výkonu porazila Velkou Dobrou jednoznačně 4:0.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce to byl důležité utkání, které jsme chtěli zvládnout. Jsem rád, že jsme vyhráli a udělali sedm bodů ze tří zápasů, to je paráda. Klukům chci poděkovat za to, jak se na utkání připravili a jak k němu přistoupili.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Z mého pohledu to byl jednoznačně nejhorší zápas, který jsme v této sezoně zatím odehráli. Pokud se trochu nesrovnáme v hlavách a nezačneme víc bojovat, tak nemáme šanci abychom vyhrávali.

R. Zavadil [-] - T. Pokorný [-] (83. D. Astaloš [-] ) , L. Simon [-] , D. Kulhánek [-] , P. Dubský [-] , J. Holý [-] , M. Pekárek [-] (66. R. Kochman [-] ) , D. Valda [-] , T. Buldra [-] , J. Emmer [-] , A. Janovský [-] (73. D. Kaplan [-] )

M. Jungr [-] - D. Richter [-] , P. Ondrášek [-] , J. Mertlík [-] (57. D. Rogers [-] ) , K. Přibyl [-] , M. Kindl [-] , R. Stříška [-] , F. Dejčmar [-] (57. J. Šigut [-] ) , M. Zelenka [-] (71. Š. Menšík [-] ) , D. Strnad [-] , M. Linhart [-] (46. R. Volman [-] )

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Suchý Aleš - NĚMEČEK Josef, KURKA Miloš.