21.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Nové Strašecí si druhou jarní výhru nepřipsalo, bubáci padli na půdě Kosoře

8

Fotbalisté Nového Strašecí vstoupili do jara výhrou nad Kralupy, poté však přišla remíza a dvě prohry. Poznat, jak chutnají tři body, chtěli bubáci znovu proti Kosoři, té se však po prohře z Rakovníka povedl reparát na jedničku a zvítězila 3:1.

Dvoubrankové vedení domácích

Úvodní dějství se daleko lépe vyvedlo domácímu mužstvu. Kosoř byla aktivní a svému soupeři dokázala nasázet tři branky.

O první přesný zásah Kosoře se v 7. minutě postaral Jakub Slunéčko, který se trefil po centru na zadní tyč.

Další dvě branky domácích přidali Tomáš Vladyka a Adam Janoušek. První jmenovaný se prosadil po rohovém kopu a druhý jmenovaný po autovém vhazování.

I hostům se však v úvodním dějství podařilo zapsat do gólových statistik. Mrázkův vyražený přímý kop dorazil do branky nejlepší střelec Nového Strašecí v této sezoně Jan Šrédl.

Novostrašečtí mohli přidat i druhý gól, samostatný nájezd střídajícího Mžourka ale nebyl zakončen mezi tři tyče.

První poločas tak skončil za stavu 3:1 pro domácí.

Další branky se diváci nedočkali

Kosořské ve druhé půli hřál v zádech dvoubrankový náskok, a proto se soustředili především na defenzivní složku hry.

I přesto ale stále hrozili. Novostrašečtí otevřeli obranu, a domácí tak měli prostor k brejkovým situacím. Žádnou slibně se vyvíjejícíc akci ale nedokázali dotáhnout do zdárného konce a přidat čtvrtou branku zápasu.

Hosté se snažili o snížení, domácí jim ale ve druhé půli výraznější ohrožení branky nedovolili.

Kosoř takm porazila Nové Strašecí 3:1.

Kosoř
Milan Černý: Zápas nebyl z naší strany úplně optimální. Dokážeme předvést i větší fotbalovou kvalitu, než tomu bylo dnes. I tak jsme ale byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: Dnešní utkání jsme prohráli v prvních dvaceti minutách, když jsme dostali dva góly a poté jsme neuhlídali standardní situaci. To nás srazilo a domácí si pak vítězství pohlídali. Mrzí mě naše nasazení do zápasu, v tom nás domácí předčili.