29.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Další sedmigólový příděl pro Nové Strašecí, po Jílovišti si zastřílel Milín

17. J. Bican , 21. J. Bican , 37. S. Gabriel , 40. S. Gabriel , 65. J. Obdržal , 67. L. Rom , 71. O. Vrkoč
8

Fotbalisté Nového Strašecí prohráli v minulém kole na půdě Jíloviště vysoko 0:7. Dnes čekal Bubáky další soupeř z vrchu tabulky, a to Milín. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, po deseti minutách hry ale začal přebírat otěže zápasu favorit z Milína, který svému soupeři nakonec uštědřil další debakl.

Dobrý úvod domácích přišel vniveč

Novostrašečtí vstoupili do utkání velice aktivně. V úvodních deseti minutách měli dva náznaky šance a sražená střela z přímého kopu skončila na tyči.

Poté už ale začali dominovat favorizovaní hosté a po podobných akcích, kdy milínští roztáhli soupeřovu obranu a následně poslali průnikovou přihrávku dopředu, vstřelili tři branky. Nejprve se v 17. minutě trefil Jiří Bican, poté o čtyři minuty později stejný muž zvýšil na 2:0 a ve 37. minutě přidal třetí gól Stanislav Gabriel.

O tři minuty později donutili hosté svým dobrým napadáním soupeře k chybě, kterou svým druhým přesným zásahem potrestal Stanislav Gabriel.

Milín tak po prvním poločase vedl na půdě Nového Strašecí 4:0.

Další tři branky hostů

Milínští během druhé půle skoro nepůjčili domácím balón a na hřišti nadále dominovali.

V 65. minutě navíc vedli už 5:0. Po krásné individuální akci se mezi úspěšné střelce utkání zapsal také Josef Obdržal.

Zanedlouho přišly další dvě branky, když se po křídelních akcích trefili Lukáš Rom a střídající Ondra Vrkoč.

Nic dalšího již zápas nepřinesl, a Nové Strašecí tak po prohře 0:7 v Jílovišti padlo stejným výsledkem i na domácí půdě proti Milínu.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Kromě prvních deseti minut jsme měli celý zápas pod kontrolou a domácí jsme přehrávali ve všech směrech. Jsme rádi, že jsme potvrdili roli favorita a že si jdeme za svým cílem, který jsme si dali na začátku jarní části sezony.