15.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Překvapení v Mikulovicích, Sokol Újezd nestačil na organizovaný výkon Mikulovic

2

Mikulovice využily nevýrazného výkonu Újezdu a radovaly se z vítězství hned v prvním zápase jarní části.

Gól v posledních minutách první půle

V prvním poločase se zdál výkon obou týmu zcela vyrovnaný.

Zmařené naskytnuté šance na obou stranách se do 42. minuty nepodařilo proměnit.

V 42. minutě využil zmařeného brejku brankář domácích a dlouhým nákopem vyslal do brejku Jakuba Kríže, který ukázkovým dloubáčkem přeloboval brankáře hostí a domácí se tak  mohli radovat. Do kabin se šlo za stavu 1:0.

Mikulovice si druhý poločas pohlídaly

Do druhé půle vkročily lépe domácí Mikulovice.

Aktivní fotbal domácích přinesl odměnu v podobě přímého kopu zhruba 5m za velkým vápnem.

Míč do malého vápna centroval Karlík a Kříž hlavičkoval do protipohybu bezmocného brankáře.

V 72. minutě se dostal po přihrávce do malého vápna do šance Josef Plesinger, obhodil si tři soupeřovy hráče a nekompromisně zakončil do horní šibenice.

Největší šance hostí přišla v 89. minutě zápasu, ale ani ta se neuchytila.

Domácí se tak radovali z překvapivé výhry 3:0 nad Újezdem.