15.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Vyrovnané utkání v Mateřově mezi SK Starý Mateřov - SK Pardubičky B

2

Dalo se to očekávat týmy v soutěži dělí 1 bod a tak mnozí očekávali vyrovnané utkání.

Bojovný výkon z obou stran

Utkání na težkém terénu nabídlo vskutku velkou bitvu mezi oběma celky.

Zdálo se, že se půjde za stavu 0:0 do kabin, ale přisel rohový kop a ve 42. minutě poslal do vedení domácí Jan Hlaváček.

Trenér Mateřova mohl být spokojen.

Pardubičky to nevzdali

Druhý poločas začal s velkou aktivitou hostujících hráčů o vyrovnání.

Žádná ze šancí se však nepodařila využít a tak za to vzali domácí.

V 70. minutě po nádherné akci zvyšoval na 2:0 Peter Nägele.

Zdálo se být rozhodnuto.

S tím se však nedokázali smířit hosté na přidali ještě více na aktivitě.

Odměna přišla v podobě gólu, když Ondřej Podsztavek dorážel střelu svého spoluhráče za bezmocného gólmana.

O 10 minut později přislo vyrovnání hostujících hráčů. Prosadil se znovu Ondřej Podsztavek.

V 90 minutě zápasu mohl utkání překlopit na stranu domácích Nägele, ale stadionem se ozvala pouze branková konstrukce.