22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

22. kolo vyrovnaná bitva Darkovic s Rychvaldem.

4

V Darkovicích se odehrálo vyrovnané utkání, které nabídlo 6 branek.

První poločas slabá produktivita domácích.

Od začátku utkání byly Darkovice herně lepším týmem, hosté si v prvním poločase nevytvořili v podstatě žádné šance. Domácí měli šancí docela dost, ale nedokázali jich využít. Poté po chybě domácích se Rychvaldu nabídla možnost ve formě pokutového kopu, postavil se k němu Mikšaník, který šancí nepohrdl. Darkovice se dál snažily dobývat branku hostů, což se nakonec v 39 minutě zúročilo, když vstřelil branku Michálek.

Čtyři góly v druhém poločase.

Hned z kraje druhého poločasu se povedlo domácím otočit skóre, když skóroval Novák z rohového kopu. Podobná situace nastala na okraji 70 minuty, kdy se znovu po rohovém kopu prosadil Novák. Hosté si toho moc v druhém poločase vytvořit nedokázali, k závaru došlo až ke konci zápasu. Běžela 89 minuta, když se povedlo snížit na rozdíl jediné branky Brevčínskému, v té samé minutě se povedlo vyrovnat z přímého kopu Uhrovy. V zápase se už nic výrazného nestalo a utkání skončilo remízou 3:3.

FK Darkovice
Dominik Novák hráč: I přesto, že jsme odehráli dobré utkání, tak vlastní chybou jsme ztratili 2 body navíc...

Š. Chlappek [-] - L. Poštulka [-] - P. Michálek [-] , P. Vyletělek [-] , N. Chotár [-] , D. Novák [-] , A. Tvrdý [-] , P. Tannenberger [-] (6. P. Malík [-] ) , P. Vyletělek [-] (82. M. Hanel [-] ) , D. Lukáš [-] , J. Voldán [-]