7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

20

Fotbalisté Číměře si v 7. kole Okresního přeboru poradili s béčkem Třebětic, které na svém trávníku porazili v poměru 4:1. Domácí poslal do vedení už v 7. minutě Schramhauser, po třech minutách hry sice srovnal hostující Kubeš, ale dvakrát po sobě se prosadil Ladislav Fojtů. Definitivní tečku za prvním poločasem vstřelil Brus. Ve druhém poločase si domácí pohodlné vedení dokázali pohlídat.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelbler (hráč): První poločas se nesl plně v režii domácích, dařilo se jim kombinovat a zatlačit nás na naší půlku. Odměnou jim byli čtyři branky v prvním poločase. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že se chceme pokusit zlepšit všechny aspekty, což nebylo vůbec jednoduché proti kvalitnímu soupeři. Číměř ukázala kvalitu a zaslouženě vyhrála.