7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Za půl hodiny bylo hotovo, Strmilov smetl Lásenici na jejím hřišti

21

Fotbalisté Strmilova rozstříleli v sedmém kole Okresního přeboru Lásenice 5:0 a vyhráli šestý z dosavadních sedmi zápasů aktuální sezony. Během úvodních třiceti minut se trefili Novák a Daniel Sedlák, ve druhé půli přidali další góly Martin Novák, který zkompletoval hattrick a František Procházka. Strmilov se i díky prohře Dačic vrátil na první místo tabulky.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: I když byl výsledek opravdu jasný, tak herně to mohlo být určitě lepší. Strmilov měl samozřejmě jasnou převahu, ale kazili se spousty přihrávek. Ale naopak některé góly padly po opravdu povedených průnikových balónech. Důležité také je, že J. Kubíček konečně vychytal nulu, i když mu k tomu domácí dost pomohli, jelikož moc střel nevyprodukovali. Rozhodně přišlo výsledkové spravení chutě po minulém týdnu.