10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

Rezerva Dačic po přestřelce s Lásenicí slaví, dvakrát se trefil Distel

17. M. Dvořák , 24. M. Fischer , 60. M. Leitkep , 67. M. Distel , 70. D. Šmíd , 73. M. Distel , 77. M. Šimánek - 5. P. Biernat , 7. J. Kandl , 42. P. Biernat (p.)
20

Fotbalisté Dačic v 10. kole Okresního přeboru zvítězili nad Lásenicí vysoko 7:3. Hosté po vyrovnaném prvním poločase překvapivě vedli 3:2. Ve druhém poločase ale přišla domácí gólová smršť a všechny body nakonec zůstaly v Dačicích. Domácí zvítězili pošesté v probíhajícím ročníku a dál stíhají vedoucí Strmilov. Lásenice utrpěla pátou porážku v sezoně.