11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Kunžak šesti góly deklasoval Lodhéřov a dočkal se čtvrté výhry

21

Fotbalisté Kunžaku smetli v 11. kole Okresního přeboru doma Lodhéřov 6:2 a počtvrté v sezoně zvítězili. Domácí poslal do vedení ve 36. minutě Koranda. O dvě minuty později vyrovnal Michal. Vedení vrátil do konce poločasu domácím druhým gólem Koranda. Po hodině hry navýšil vedení Kunžaku Vilímek, Vopravil, Krizan a opět Koranda, který zkompletoval hattrick. Hosté pouze korigovali gólem Razima v 79. minutě. Kunžak díky výhře přeskočil svého soupeře a je desátý.