11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Novosedly si doma vyšláply na Dačice

22

Fotbalisté Novosedel v 11. kole Okresního přeboru porazili béčko Dačic v poměru 3:0. Domácí poslal do vedení Josef Mazanec už ve 23. minutě. Krátce po po změně stran navýšil vedení domácích Tomáš Pražák. Třetí zásah přidal tři minuty před koncem Daniel Kroupa. Dačice zůstaly na druhém místě, ale jen díky lepšímu skóre. Novosedly jsou deváté.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš (předseda): První poločas byl vyrovnaný, vedení jsme se ujali v 23. min. ,když Pražák nádherně na hranici vápna našel Pepu Mazance a ten se trefil umístěnou střelou k tyči. Hned po přestávce zvýšil na 2:0 Tomáš Pražák, když jeho střelu si srazil hostující golman do brány. Poté jsme se uklidnili a kontrolovali hru. Pojistku chvíli před koncem střelou z úhlu trefil Daniel Kroupa. Všem hráčům patří dík za předvedený výkon. Poslední tři zápasy jsme zabrali a vydolovali plný počet bodů a odlepili jsme se z posledního místa. Možná škoda , že už končí sezona, ale to se nedá nic dělat. Máme v týmu spoustu dorostenců, které samozřejmě chválím, ale chtělo to chvíli čas, než jsme našli optimální sestavu. Starším klukům chci poděkovat, že měli s mladýma trpělivost a podpořili je. Mančaft, poznal, že když se bude poctivě trénovat, tak ty výsledky prostě přijdou. Doufám, že v zimě pořádně potrénujeme a vyhneme se sestupovým starostem.

M. Malý [-] - O. Cahyna [-] , J. Marsa [-] , M. Svoboda [-] , P. Kreim [-] - J. Mazanec [-] , O. Hrubý [-] , L. Trachta [-] , D. Smolek [-] - T. Pražák [-] , D. Kroupa [-]