12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

--

Pohledec se přibližuje k Radešínce při výhře nad Losenicí

21

Dvěma góly zařídil výhru Pohledce Hudeček, jinak byl zápas ale hlavně o kvalitních obranách! Branky padly až v druhém poločase po šancíh na obou stranách, vítězství si ale nechají v Pohledci domácí! Přečtěte si ohlasy a o průběhu.

Žádné šance

Pohledec v neděli na svém hřišti přivítal Velkou Losenici v derby spodku tabulky. Rozdíl byl před utkáním pouze tři body, byla to velká šance pro Losenici se na soupeře z Pohledce dotáhnout a oddálit se od Borů, které mají sice méně bodů, ale jsou hodně za očekáváním a jejich forma se může brzo zlomit. V prvním poločase ani jeden tým neukázal žádné náznaky šancí, nikdo nebyl blízko ke prostřelení brankářů Milanů Hájka a Hroudy. Tím pádem první poločas skončil bez gólů 0:0 a na góly se muselo čekat až do poločasu druhého.

Rozhodl Hudeček

Druhý poločas poločas začali domácí střídáním. Zápas na svoji stranu mohla jako první zvrátit Losenice, která si i přes horší ofenzivní výkon po standartních situacích dokázala vytvořit šance. Největší kolem 60. minuty, když byla dvakrát trefena tyč a skóre se tak nezměnilo. Toho a chyb obrany při odkopech využil nový hráč Pohledce dvacetiletý Lukáš Hudeček, který využil obě své šance v 66. i v 76. minutě a dal konečně nenulové číslo skóre zápasu 2:0. Poté už si to domácí uhlídali a na domácím prostředí si tedy připisují tři body a přibližují se k béčku Radešínské Svratky. Velká Losenice za to zůstává na dně, společně s Bory.

TJ Pohledec
Jiří Švanda (hráč): První poločas se hrál opatrný fotbal, bez větších šancí, druhý poločas se dvakrát prosadil nováček týmu Hudeček, zasloužené 3 body a odskočení od dna tabulky.

TJ Velká Losenice
Jiří Kasal (zraněný brankář): Po vyrovnané první půli, která mnoho brankových příležitostí nenabídla, rozhodly o výsledku zápasu dvě chyby po špatném odkopu. Asi v 60 minutě jsme dvakrát trefili tyč a jsem přesvědčený, ze pokud by tyto střely skončily brankou, zápas bychom dotáhli do vítězného konce. Dnes zahrála dobře obrana, ale nevymysleli jsme vůbec nic dopředu, nebýt standartních situací, tak jsme snad nevystřelili na bránu.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - K. Hofta [-] (87. J. Švanda [-] ) , A. Jinek [-] (57. J. Beneš [-] ) , D. Bártek [-] (82. D. Brambora [-] ) , L. Jambor [-] , F. Karmazín [-] , L. Hudeček [-] (87. T. Vambera [-] ) , J. Pustina [-] , D. Říčan [-] (46. V. Šaroun [-] ) , L. Novotný [-] , T. Hromádka [-]

M. Hrouda [-] - T. Neubauer [-] , D. Králíček [-] , P. Málek [-] , R. Kasal [-] (78. O. Augustin [-] ) , P. Kamarád [-] , R. Kamarád [-] , P. Zástěra [-] (87. J. Molík [-] ) , P. Mach [-] , R. Pátek [-] (78. J. Dobrovolný [-] ) , D. Bratršovský [-]

ŽK: 57. D. Bártek , 64. L. Novotný .
Hráči zápasu: L. Hudeček .
Počet diváků: 61. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - SKALNÍK Petr (N), PÁTEK Tomáš (N).