15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

B-tým Suchdolu rozhodl o výhře proti Třeběticím do poločasu

23

Fotbalisté suchdolské rezervy porazili v 15. kole Okresního přeboru béčko Třebětic 2:0 a odčinili předchozí porážku. Domácí se prosadili nejprve ve 14. minutě díky Danielu Trmalovi a dvacet minut před koncem se trefil také Michal Břenek. Suchdol uhájil vítězství, i když hrál od 74. minuty bez vyloučeného Jana Korandy a díky této výhře se posunul na čtvrté místo tabulky, Třebětice jsou sedmé.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelbler (hráč): V sobotu jsme zajíždějí na hřiště do Suchdola, chtěli jsme být aktivní a využívat široké hřiště, což se nám dařilo, byli jsme na míči, měli šance, ale bohužel nás trápí efektivita. Soupeř vyrážel jen do ojedinělých protiútoku a podařilo se mu dát dvě branky. Myslím, že kdyby jsme hráli až do půlnoci tak prostě gól nedáme.