17.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Červená karta Hrabové nijak nepomohla

15. R. Kalay , 38. D. Slezák , 85. J. Hommes
11

V 17. Kole přivítala Hrabová na domácí půdě Hlubinu B. Trenér Hlubiny Ďuriška měl k dispozici v zápase i nějaké posily z A-týmu.

Dominance Hlubiny

Od začátku zápasu diktovala tempo hry Hlubina, která po většinu času držela míč a postupnou kombinací si chtěla tvořit šance. V 15. minutě po kolmé přihrávce šel sám na gólmana Choduru hostující René Kalay a ten míč uklidil k tyči - 0:1. Další samostatný únik zneškodnil brankář domácích Michal Chodura. Ve 38. minutě přišla Hrabová o míč před vlastní šestnáctkou, čehož zužitkoval Dominik Slezák, který zvýšil náskok na 0:2. Hlubinští tedy odcházeli do šaten určitě spokojeni.

A do sprch

Ve druhé půli pokračovala převaha hostů, z jedné ze šancí nastřelili břevno. V 69.minutě musel po druhé žluté kartě předčasně opustit hřiště domácí Josef Knedla. Nicméně ani proti desíti si Hrabová nevytvořila žádnou větší šanci. Naopak v závěru po rychlém protiútoku zvýšil na konečných 0:3 Jiří Hommes. Hlubina si připsala důležité tři body, které trenéra Ďurišku museli určitě hodně potěšit.