--

--

Pouhé dvě minuty dělily hosty minimálně od jednoho bodu, ale...

0

Hosté, seč ve výrazně okleštěné sestavě, si chtěli od svého tradičního soupeře odvézt alespoň jeden bod a moc nechybělo a mohli jej mít.

V první půli hráli hosté dobře dopředu, ale občas měli okénko v zadních řadách, neboť rychlonozí domácí mladíčci přehrávali soupeřovu zálohu a přečíslovali a vytěžovali jejich beky. I přes tyčku a jednu další šanci však branku nedali a tak šli hosté překvapivě do šaten za jednogólového vedení.  Po vyloučení Helma to vypadalo s hosty bledě, ale ani s přesilovkou přes 35 minut si domácí příliš rady nevěděli a kromě dvou branek po chybách hostů si nedokázali vypracovat žádnou vážnější šanci. Měli však obrovské štěstí těsně před koncem utkání, že nikdo z hostů neodkopl balón ze skrumáže a získali tak lacino tři body, které jim však stejně nepomohou a stejně jako naši sestupují do Krajského přeboru.

Nejdůležitější minuty zápasu:

11´- pěkný centr Čonky do vápna domácích, ale nebezpečnou hlavičku Kaňkovského gólman lapil

16´- odražený balón se dostal k Hnízdovi, ale jeho dělovku z 20 metrů srazil domácí bek na rok

26´- domácí v první vážnější akci po rychlém brejku a Kulhánek trefuje tyč Vaňakovy branky

29´- chyba hostů a Künzl se ocitl tváří v tvář Vaňakovi, ale ten jej vychytal

38´- parádní střela Helma z 20 metrů - Kaňkovský ji tečí změnil směr a bylo to – 0:1

40´- obrovská chyba domácího gólmana a Čonka těsně minul prázdnou branku – to byla šance

48´- nekoncentrovanost v obranné fázi hostů a nikým nekrytý Macka v pohodě vyrovnává na – 1:1

55´- faul na hostujícího Helma hlavní nepískl (prý jej neviděl) a z oboustranné potyčky vychází

hráč s červenou kartou, kdežto domácí se mohou jen smát

58´- trestný kop domácích zahrával zkušený plejer a kapitán domácích Dragoun, ale Vaňak míč lapil

61´- dobrou střelu Kaňkovského k tyči domácí gólman s námahou nadvakrát chytil

65´- tvrdá střela hostujícího Kaňkovského šla s tečí jen těsně nad a byl z toho rohový kop

77´- bomba hostujícího Jägra z 20 metrů, ale míč tečoval opět bek domácích na další roh

88´- závar před brankou a domácí kapitán Dragoun doslova dotlačil míč za Vaňakova záda – 2:1

Stats

Rohy:  6 - 7  Držení míče:  52% - 48%  Ofsajdy:  5 - 5  Fauly:  17 - 15  Střely na bránu:  7 - 8  Mimo: 6 - 6

SK Vilémov
SK Vilémov: První půle byla překvapivě více v režii hostů, ale těm se podařilo vstřelit pouze jediný gól a to bylo málo. Druhá půle však byla z jejich strany o něco horší a po hrubé chybě hlavního sudího, který přehlédl jasný faul na našeho hráče (prý to neviděl, omlouval se po zápase vedoucímu týmu), ten neodpískl a náš Helm vzteky udeřil soupeře a dostal červenu kartu, kdežto domácí faulující hráč vyšel z potyčky zcela bez úhony. Jsou to maličkosti, ale taková chyba by se stát neměla, zvláště když kousek od toho stojí pomezní, který dnes má možnost do hry bez problémů zasáhnout. I po vyloučení Helma se hosté snažili udržet plichtu a dostat zápas do penalt, ale dvě minuty před koncem jim to domácí zhatili a poslali je na dalekou cestu domů bez bodového zisku.