17.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Torpedo porazilo Starý Máteřov 4:1

0

Do Mnětic, kde hraje své domácí zápasy Torpedo, v neděli přijelo béčko Starého Máteřova. Favoritem zápasu byli domácí a svou roli také nakonec potvrdili.

Trefili se oba Kaciáňové

Toto utkání bylo zajímavé v tom, že ani jeden z týmů neměl v brance klasického brankáře. Zatímco domácí Klinecký je na tuto úlohu už zvyklý, hostující trenér Škrha zaskočil v brance netradičně.

První branka zápasu padla v 8.minutě a postaral se o ni Jiří Kaciáň, který se dostal k odraženému míči po rohovém kopu a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0.

Pak se trefil i Petr Kaciáň, když ve 21. minutě přesnou hlavičkou zvýšil na 2:0 pro domácí.

Torpedo si vytvořilo spoustu dalších gólových šancí, ale víc jich nedokázalo proměnit. Máteřovskému brankáři Škrhovi možná ještě teď zvoní v uších z terfovaných tyčí. A tak poločasový výsledek 2:0 byl pro hosty ještě milosrdný.

Další dva góly domácích, máteřovská korekce přišla v závěru

Hosté ve druhé půli prostřídali sestavu a už i oni se dostávali do šancí. Torpedo mělo stále spostu možností a stále také velké množství z nich zahazovalo.

V 56.minutě vyrazil střelu jednoho z domácích Škrha přímo ke Korečkovi a ten míč dorazil do branky - 3:0.

Poslední gól domácích vstřelil Roman, který hlavou umístil dlouhý míč za obranu mimo dosah vybíhajícího brankáře - 4:0.

Mateřovským se nadále nedařilo vstřelit branku, hostující hráči občas volili až příliš mnoho přihrávek místo zakončení.

Čestný úspěch hostů nakonec zaznamenal v 85.minutě svou střelou Jonáš.

Torpedo potvrdilo, že je na domácí půdě jen těžko k poražení a v tabulce se dotahuje na třetí Jaroslav, od které ho dělí už jen jediný bod.

SK Starý Mateřov B
Jiří Škrha ( hrající trenér Máteřova ): Zaslouženě vyhrálo vyzrálé mužstvo domácích. Ve druhé půli jsme se trochu zvedli, ale bylo to málo.

Autor: L. N.

Torpedo Pardubice
A. Klinecký [-] - M. Večeřa [-] , O. Kmoníček [-] , M. Filípek [-] , J. Roman [-] , P. Koreček [-] , F. Lukeš [-] , D. Kmošek [-] , J. Kaciáň [-] , P. Kaciáň [-] , J. Vrbata [-]

J. Škrha [-] - J. Skalický [-] , J. Bureš [-] , R. Tomiška [-] , P. Hromádko [-] - D. Holek [-] , V. Procházka [-] , P. Žďárský [-] , J. Macek [-] - P. Kalous [-] , D. Jonáš [-] -

ŽK: 69. P. Koreček - 68. D. Holek .
Hráči zápasu: P. Kaciáň .
Místo: Mnětice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Májek Antonín - ŠTOČEK Milan (N), FENYK Tomáš (N).