22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

TJ Sokol Hať - TJ Velká Polom

0

Hať nevyužila domácího prostředí a remizovala s Velkou Polomí 0:0.

Velké šance Haťe

Již od prvních minut byla aktivnější Hať, ale první větší šance přišla až po 15 minutách, kdy po obrovské šanci jednoho z domácích hráčů skončil míč v rukavicích o víkendu výborného Kozelského. V dalších minutách domácí drželi míč, ale museli dávat velký pozor na rychlé křídelní hráče hostů, kteří se snažili využít některé z brejkových situací. V 40. minutě se do 100% šance dostal domácí útočník, ale opět narazil na zeď jménem Kozelský. Poločas skončil smírně 0:0.

Ani druhý poločas gól nepřinesl

Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí. Po rohu hlavičkoval jeden z domácích beků, ale už téměř jasný gól vyškrábl na poslední chvíli opět Kozelský. V 58. minutě obdržel červenou kartu hostující Šmída, nutno podotknout, že zaslouženě. Další minuty se nesly pořád ve stejném duchu. Domácí přitápěli pod kotlem a hostující obranný val nedělal téměř žádné chyby, ba co víc hosté využívali občasných nepřesných přihrávek, ale jejich brejky nebyly ani jednou dotaženy. Diváci v Haťi gól neviděli - 0:0.

TJ Velká Polom
Josef Bartoš: Hať byla lepší v držení míče, my jsme chtěli využít brejků, ale bohužel jsme ani jeden nedotáhli.