10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Jižané vezou bod z Hrabové

0

Oba góly padly hned zkraje zápasu a obě mužstva se o body podělila.

Utkání začalo za husté dešťové přeháňky, která po deseti minutách přestala, a hrálo se za typického podzimního počasí. Lépe začali domácí, kteří v 6´ vstřelili vedoucí gól na 1:0 Nováčkem. FC Ostrava-Jih odpověděla na vedoucí branku Hrabové v 11´, kdy se výstavní střelou do šibenice z 20 m trefil Filip Zima. Hra se přelévala od branky k brance s mnoha střeleckými pokusy obou mužstev. Brankáři však byli proti a vyznamenali se několika výbornými zákroky.

V druhém poločase byla FC Ostrava-Jih aktivnější. Pozorná obrána domácích je nepustila praktický do žádné větší brankové příležitosti. Domácí Hrabová hrozila z rychlých

protiútoků, které však nedotáhli do výraznější brankové příležitosti. Až na jednu výjimku, kdy brankář FC Ostravy-Jihu Kania vytáhl bravurním zákrokem na střelu z 6 m pod břevno. Proto utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.