22.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

51. P. Petz , 58. F. Nováček , 65. P. Petz , 66. P. Petz , 70. F. Macek , 85. J. Slíva
27

Nic nenasvědčovalo debaklu, ale hosté se po první brance totálně složili.

Po půli nerozhodně

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal a k první šanci se dostali hosté, ovšem Bebjak z přímého kopu těsně minul. V další šanci selhal Karkula. Domácí hráči hrozili jen střelami z dálky, z rohových kopů, ale všechno skvěle fungující obrana hostů zachytávala. Hosté se nadále tlačili do útoku, ale chybělo jim větší štěstí v zakončení, kdy několikrát domácí obránci v poslední chvíli zachytili přihrávku, kdy mohli hostující hráči jít do šancí. Těsně před odchodem do šaten trefil břevno hostující Špalek.

Domácí po přestávce rozhodli

Do druhé půlky vlétli domácí a v 51. minutě se z dorážky trefil Petz - 1:0. V 58. minutě se rovněž z dorážky prosadil Nováček - 2:0. V 65. a 66. minutě dokonal pro hosty zkázu domácí Petz, který tak završil hattrick - 4:0. Za další čtyři minuty se z penalty trefil Macek a završil tak hrůzných 19 minut pro hosty - 5:0. Hosteéuž poté prakticky odpadli a domácí byli pány na hřišti. V ojedinělém útoku mířil vysoko nad Špalek. V samém závěru utkání upravil na konečných 6:0 z úniku Slíva.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): V první půli se hrál opatrný fotbal z obou stran, který nepřinesl žádnou brankovou příležitost. Ve druhém poločase se domácí ujali vedení brankou Petze, po této brance se hosté totálně položili a odevzdali všechny body domácím. Hlavní zásluhu na vysokém vítězství měl autor hattricku Petz.

P. Otruba [-] - V. Paločko [-] - M. Hort [-] (78. M. Tůma [-] ) , M. Nevoral [-] , F. Macek [-] , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , J. Hrůza [-] - P. Petz [-] (67. D. Svoboda [-] ) , O. Krátký [-] , P. Vyletěl [-] (67. J. Slíva [-] )