Hynek Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Strupčice - Ohníč 2:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
Spořice - Roudnice 4:0 (3:0) 22.05. 17:00 -
Lenešice B - Holedeč 0:5 (0:2) 30.04. 17:00 -
Chlumčany - Kr. Dvůr 20:0 (9:0) 30.04. 10:00 -
Union Děčín - Chabařovice 1:6 (0:2) 24.04. 17:00 -
Podbořany - Kr. Dvůr 9:0 (7:0) 16.04. 13:30 -
Obrnice - Březno 0:2 (0:1) 10.04. 16:30 -
Kopisty - Březno 0:1p. (0:0) 27.03. 14:00 -
Kr. Dvůr - Duchcov 0:4 (0:1) 20.03. 14:00 -
Spořice - Ervěnice 6:1 (3:0) 31.10. 14:30 -
Libouchec - Proboštov 4:5 (2:1) 25.09. 16:30 -
Roudnice - Libouchec 4:0 (1:0) 15.08. 14:00 -
Chlumčany B - Lenešice B 4:2 (1:1) 11.10. 16:00 -
Žiželice - Libčeves 6:0 (3:0) 10.10. 10:15 -
Vroutek B - Cítoliby B 9:1 (6:1) 27.09. 16:30 -
Staňkovice - Černčice B 1:3 (1:2) 20.09. 16:30 -
Holedeč - P. Týnec 1:3 (1:0) 13.09. 17:00 -
Buškovice B - Bezděkov 0:3 kont. (1:0) 13.09. 10:30 -
Dobroměřice B - Kozly 2:1 (1:1) 06.09. 17:00 -
Cítoliby - Černčice 1:2 (0:1) 30.08. 17:00 -
Výškov - Libčeves 0:3 (0:2) 23.08. 17:00 -
Černčice - Vrbno 3:1 (1:0) 27.10. 14:30 -
Chlumčany B - Cítoliby B 4:2 (3:2) 27.10. 11:00 -
Cítoliby B - Hlubany 3:2 (2:0) 20.10. 14:00 -
Dobroměřice B - Cítoliby 2:3 (1:3) 06.10. 16:00 -
Holedeč - Chlumčany B 0:2 (0:1) 15.09. 17:00 -
Buškovice - Kryry 1:5 (0:2) 14.09. 17:00 -
Výškov - Dobroměřice B 3:2 (2:1) 01.09. 17:00 -
Černčice - Cítoliby 0:2 (0:1) 25.08. 17:00 -
Žiželice - Libčeves 3:2 (2:0) 08.06. 10:00 -
Buškovice - Koštice 6:0 (3:0) 02.06. 17:00 -
Výškov - Kozly 4:1 (1:1) 26.05. 17:00 -
Vroutek B - Lišany 1:2 (0:1) 19.05. 13:30 -
Ročov - Koštice 2:1 (1:1) 11.05. 17:00 -
Nové Sedlo - Kryry 4:2 (1:2) 07.05. 17:00 -
Bezděkov - Unčín 1:0 (0:0) 16.04. 17:00 -
Hostovice - Šluknov 1:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Černovice - Blažim 4:1 (1:1) 01.04. 13:00 -
Černovice - Bř. Chomutov 3:2 (0:0) 29.10. 11:00 -
Tuchořice B - Kryry B 2:5 (2:1) 16.10. 16:00 -
Staňkovice - Vrbno 2:1 (1:0) 15.10. 16:00 -
Hostovice - Vel. Šenov 3:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Svádov - Dubí 1:4 (1:1) 08.10. 12:30 -
Černiv - Unčín 8:1 (5:1) 25.09. 16:30 -
Líšťany - Chlumčany B 3:2 (0:0) 18.09. 17:00 -
Ervěnice B - Kryry 2:3p. (1:0) 04.09. 17:00 -
Kryry B - Domoušice B 1:0 (0:0) 12.06. 10:30 -
Žiželice - Lubenec 10:0 (4:0) 04.06. 17:00 -
Zeměchy - Slavětín B 5:2 (4:1) 29.05. 17:00 -
Kryry B - Nepomyšl 6:2 (1:1) 29.05. 10:30