Votava Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Junior - Třebětice 2:1 (1:0) 14.04. 16:30 -
Jankov - Protivín 1:3 (0:1) 30.03. 15:00 -
Roudné - Jankov 8:0 (4:0) 24.03. 15:00 -
Prachatice - Vimperk 2:0 (1:0) 11.11. 10:15 -
Rudolfov - Třebětice 1:3 (1:2) 05.11. 10:30 -
Olešník - T.Sviny 4:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Milevsko - Rudolfov 3:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Loko ČB - N.Včelnice 4:1 (2:0) 30.09. 10:15 -
Olešník - Junior 5:1 (5:1) 23.09. 16:30 -
Junior - Hluboká 0:4 (0:1) 10.09. 17:00 -
Hrdějovice - Strunkovice 0:1 (0:1) 09.09. 10:00 -
Met. Tábor - Dačice 6:2 (6:2) 02.09. 10:30 -
T.Sviny - Dražice 3:0 (3:0) 12.08. 17:00 -
Ledenice - Velešín 4:4 (4:1) 11.06. 15:00 -
Čt.Dvory - Ml. Vožice 3:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Osek - Jankov 3:0 (1:0) 20.05. 10:00 -
Třeboň - Protivín 2:1 (1:1) 07.05. 10:30 -
Roudné - Vodňany 6:0 (3:0) 29.04. 13:30 -
Hluboká - T.Sviny 5:0 (2:0) 21.04. 18:00 -
Rudolfov - Jankov 0:2 (0:1) 08.04. 16:30 -
Třeboň - Osek 1:4 (1:1) 26.03. 10:30 -
Prachatice - Milevsko 0:2 (0:1) 12.11. 14:00 -
Hoštice - Vl. Březí 0:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Osek - Olešník 1:8 (1:4) 29.10. 10:15 -
Jankov - Junior 1:0 (1:0) 28.09. 16:30 -
Hluboká - Semice 4:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Slavia ČB - Jistebnice 0:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Čkyně - Vimperk 1:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Prachatice - Táborsko B 1:3 (0:2) 13.08. 17:00 -
Táborsko B - Dražice 3:3 (2:0) 11.06. 10:15 -
K.Újezd - Chvalšiny 4:3 (3:2) 29.05. 17:00 -
Týn - Jankov 2:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Junior - Týn 1:1 (0:0) 24.04. 17:00 -
Milevsko - Blatná 7:1 (4:0) 20.03. 15:00 -
S.Ústí - Osek zrušen -
Č. Krumlov - Junior 3:1 (1:0) 30.10. 14:00 -
Čimelice - Táborsko B 0:1 (0:1) 02.10. 16:00 -
Olešník - Prachatice 3:0 (2:0) 18.09. 10:00 -
Rudolfov - Junior 4:1 (1:0) 28.08. 17:30 -
Prachatice - Osek 3:1 (1:0) 07.08. 17:00 -
Čimelice - Rudolfov 1:0 (0:0) 26.09. 16:30 -
Lažiště - Třeboň 1:1 (1:0) 12.09. 10:00 -
Č. Krumlov - S.Ústí 3:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Sousedovice - Planá 2:3 (1:0) 09.11. 10:30 -
Dačice - Veselí 2:1 (2:1) 02.11. 14:00 -
Vodňany - T.Sviny 2:3 (0:1) 19.10. 15:30 -
Lišov - Slavia ČB 0:3 (0:2) 05.10. 16:00 -
Met. Tábor - Lišov 1:1 (0:1) 28.09. 16:00 -
Lhenice - Planá 1:0 (1:0) 07.09. 17:00 -
Loko ČB - N.Včelnice 1:1 (0:1) 24.08. 10:15