SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 30.08.2015

0

Druhé vydání pravidelné nominace na hráče kola bylo právě publikováno. I tentokrát se o přízeň fanoušků budou prát nejvýraznější osobnosti okresních klání z uplynulého víkendu. Podpořte svého oblíbence a hlasujte, sestava je opět zajímavá...

Martin Kopáček (Sokol Janov) - Úchvatný výkon zkušeného brankáře proti rezervě SK Rakovník ho katapultoval do nominace kola. Rakovnické útočníky bude ještě dlouho strašit ze spaní jeho začarována brána: Skvělý Kopáček obral o tři body favorita z Rakovníka

Libor Hájek (Sparta Lužná) – Dlouho držel nad vodou akcie Lužné kvalitním výkonem, podporoval i útočné akce, ale nakonec se musel se svým týmem „poklonit“ Lánům. Může ho hřát jen dobrý individuální výkon: Těžký zápas na Lánech

Jan Vrábík (FK Kněževes) - Nominaci z prvního kola potvrdil o uplynulém víkendu dalším excelentním výkonem, který navíc vyšperkoval o dva střelecké zásahy. V průběhu zápasu se posunul do zálohy, ale pro kovaného obránce to je i tak parádní vizitka. Znovu od redakce jasné místo v sestavě, které snad bude malou náplastí za smolný konec infarktového zápasu proti Olešné: Dramatický souboj a ukončená vítězná šňůra - ,,Oceláři” přivážejí domů tři body

Martin Vodrážka (FK Hředle) -  Gólem, který padl pět minut před koncem utkání, vyrovnal stav zápasu na 3:3 a zařídil tak svému týmu penaltový rozstřel: Lišany neudržely náskok a vítězství odjelo s hosty

Martin Sládek (PO Olešná) -  Nominace pro Olešnou, rozhodující brankou zúročil snahu hostů a přibalil tři bodíky k pořádně propoceným dresům z horké půdy Kněževse. Ostatním týmům se tam bude v příštích kolech dýchat zatraceně těžko: Dramatický souboj a ukončená vítězná šňůra - ,,Oceláři” přivážejí domů tři body

Daniel Polánek (Kolešovice)  - Z výrazného dua Polánků byl o kousek více vidět právě on, což potvrzují i jeho dva góly do sítě Pavlíkova: V zápase plným šancí tahal za delší konec provazu Lev Kolešovice

Michal Fojtík (SK Rakovník B) - Středopolař rakovnického SK táhl neúnavně útoky proti houževnaté obraně Janova, i přes jeho dobrý výkon ovšem favorit v utkání neuspěl: Skvělý Kopáček obral o tři body favorita z Rakovníka

Jiří Jelínek (SK Lišany) – Skoro dosáhl na hattrick v napínavém utkání proti „traverzářům“, nicméně stejně jako u řady hráčů v dnešní sestavě jen jeho individuální výkon na plný bodový zisk nestačil: Lišany neudržely náskok a vítězství odjelo s hosty

Libor Švolba (SK Lány) – Po dlouhém prvním poločase a ještě delších dvaceti minutách druhé půle, rozhodl o stavu utkání jednou brankou, kdy snadno obešel hostující obranu a střelou odraženo od tyče dokázal vybojovat pro svůj tým tři body: Těžký zápas na Lánech

Tomáš Vodrážka (PO Olešná) – Útočník „gunners“ z Olešné se začíná pomalu zabydlovat v sestavách kola. Stejně jako minulý víkend nasázel i tentokrát soupeři dvě branky a navíc se mohl radovat i ze tří bodů pro svůj tým. Góly mu tedy nejen vylepšují osobní statistiky, ale jsou hlavně zárukou přísunu bodů pro celý tým: Dramatický souboj a ukončená vítězná šňůra - ,,Oceláři” přivážejí domů tři body

Jakub Číhař (SK Olympie Rakovník) - Jakub dokázal opět skórovat a zvýšit stav utkání na 2:0. Rozšířil tím své gólové statistiky o další branku a my ho za kvalitní výkon nominujeme již po druhé: Nováček soutěže získal další tři body s Jesenicí

Hlasovat pro hráče můžete od 31.08.2015 12:00 do 02.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)