HISENSE SESTAVA KOLA - 19.kolo MSFL , 2023-2024

Datum kola: 17.03.2024

0

19. Kolo je za námi, kolo ve kterém se urodily zajímavé výsledky a na vás nyní je, aby jste vybrali hráče kola!

Brankář

Jakub Somberg(Uherský Brod) - dvaadvacetiletý brankář Uherského Brodu převedl proti Slovácku skvělý výkon korunovaný čistým kontem!

Obránci

Samuel Da Silva Ferreira (Baník) - brazilský obránce či křídelník převedl skvělý výkon, jak dozadu, tak dopředu, což potvrdil nakonec vítězným gólem na 2:1 proti Uničovu.

Filip Smrčka (Blansko) - čtyřiadvacetiletý stoper a kapitán dovedl Blansko k první jarní výhře nad Zlínem 2:1.

Petr Literák (Frýdlant) - dvaačtyřicetiletý obránce Frýdlantu vstřelil úvodní branku v utkání proti Hodonínu, přestože jeho tým sice nevyhrál, ale podruhé za sebou bodoval.

Miroslav Leskovjan (Uherský Brod) - čtyřiadvacetiletý obránce Brodu pomohl svému brankáři vzadu udržet čisté konto a nejen to, v závěru utkání rozhodl proměněnou penaltou o vítězství svého týmu 1:0 nad rezervou Slovácka!

Záložníci

Daniel Přerovský (Bohunice) - dvaatřicetiletý záložník odstartoval v 8 minutě vedení Bohunic, nakonec jeho tým vyhrál 3:0 proti Startu Brno.

Tomáš Weber (Zlínsko) - záložník Zlínska vstřelil vítěznou branku proti Frýdku Místku.

Martin Sedlák (Blansko) - záložník Blanska rozhodl gólem v 90+2 minutě rozhodl o výhře Blanska nad Zlínem 2:1.

David Krupička (Baník) - Osmnáctiletý záložník stál tam kde měl a dokázal se prosadit a otevřít skóre proti Uničovu.

Útočníci

René Dedič (Třinec) - Slovenský útočník ve službách Třince už během přípravy ukazoval, že hraje ve velké formě, v prvním jarním utkání proti Hodonínu se také prosadil a proti Karviné rozhodl zápas, když v 89. minutě proměnil penaltu.

Neto (Znojmo) - brazilský útočník byl na podzim nejlepší střelec ligy, nyní se v utkání proti Rosicím jednou prosadil a pomohl k výhře svého týmu 2:0

Hlasovat pro hráče můžete od 19.03.2024 09:16 do 20.03.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)