SESTAVA KOLA - 26.kolo Divize E, 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Máme za sebou další kolo Divize E, což znamená, že je čas na sestavu kola, konkrétně toho šestadvacátého. Diváci v něm mohli vidět celkem 28 branek. Nejgólovější byl závěrečný duel mezi Kozlovicemi a Mohelnicí, který nabídl 9 branek. V sestavě kola se objevili hned 3 hráči vítězného celku. Zejména Lukáš Hapal odvedl parádní práci, když vstřelil hattrick.

Brankář: Miroslav Nejezchleb (Sokol Určice)

Výběr gólmana byl tentokráte poměrně jednoznačný. Určický Miroslav Nejezchleb totiž vychytal čisté konto na půdě do té doby vedoucího celku soutěže. Vychytal totiž hráče Vítkovic. Celý tým Určic odehrál výborné utkání, ve kterém bojoval o každý míč. Na svého brankáře se mohli hráči v poli plně spolehnout. Pomohla mu i branková konstrukce, ale gólman musí mít i dobře postavené své tři tyče. Určice vyhrály na půdě Vítkovic 0:2 a mají stále šanci na záchranu.

Obránci: Jakub Harazin (Jiskra Rýmařov), Petr Bogdaň (Viktorie Přerov), David Hrabal (Viktorie Přerov)

Obranná řada je tentokrát tříčlenná. Zástupce v ní má i Jiskra Rýmařov. Její stoper Jakub Harazin šéfoval obraně v duelu s Petrovicemi. Hráči svědomitě plnili jeho pokyny a on sám svou hrou přispěl k tomu, že Rýmařov neinkasoval a připsal si vysokou výhru 4:0. Dvojí zastoupení má Viktorie Přerov. Ta odehrála herně skvělé utkání proti Hranicím, ale neproměněné šance ji stála výhru. S okresním rivalem remizovala 2:2. Vzadu vynikala dvojice Petr Bogdaň na stoperu a David Hrabal na pravém kraji obrany.

Záložníci: Michal Furik (Jiskra Rýmařov), Dominik Plšek (Slavičín), Jan Fišara (Mohelnice), Martin Kufa (Valašské Meziříčí), Viktor Žilinský (Valašské Meziříčí)

Do zálohy se propracovalo 5 hráčů. Prvním z nich je Michal Furik z Jiskry Rýmařov. Mladý záložník byl u všech nebezpečných akcí svého týmu. Přispěl k výhře 4:0, i když musel v 63. minutě odstoupit ze hry pro zranění. Dominik Plšek ze Slavičína byl hlavním střelcem proti Lískovci. Devatenáctiletý středopolař si připsal 2 góly a řídil výhru nad oslabeným soupeřem. Mohelnice odehrála v Kozlovicích katastrofální první poločas, ale po půli se herně zvedla a dokázala otočit zápas až na 4:5 ve svůj prospěch. Lví podíl na obratu měl Jan Fišara. Viktor Žilinský z Valašského Meziříčí předvedl na postu defenzívního záložníka povedený výkon proti Novému Jičínu. Sekundoval mu také spoluhráč Martin Kufa, který není v naší sestavě kola poprvé.

Útočníci: Lukáš Hapal (Mohelnice), Roman Kuba (Mohelnice)

Útočná dvojice je z poloviny poněkud netradiční. Je plně obsazena hráči z Mohelnice. Lukáš Hapal vstřelil proti Kozlovicím hattrick, a především díky němu mohli hosté slavit výhru. Roman Kuba není žádný klasický útočník. Nastupuje na pozici stopera. Jenomže když hosté prohrávali 2:0, a navíc hráli o deseti, museli hrát na totální riziko. Kouč Sedláček vysunul Kubu na hrot. Svou výškou dělal Kuba soupeřově obraně velké problémy a v 87. minutě se mu povedlo srovnat na 4:4. Obrat pak dokonal Bzirský.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)