SESTAVA KOLA - 23.kolo Divize A, 2021-2022

Datum kola: 30.04.2022

0

Po 23. kole se na druhém místě vyměnily Budějovice s Klatovama. Rokycany díky debaklu předskočily Mýto, Beroun který schytal šest branek se propadl na poslední místo po domácí výhře Sedlčan. Lom se nachází nadále až na 5. místě, Přeštice jsou nadále suverénní a vedou celou soutěž. V sestavě kola jsou hráči Rokycan, Chebu nebo i Soběslavi. Hlasujte pro své favority, s vítězem se poté pokusíme udělat rozhovor.

Dalibor Mácha - Chebský brankář, který dokázal udržet nulu v domácím zápase proti Katovicím.

Tomáš Glazer - Velký návrat rokycanského rychlíka. Nejenže se sám prosadil, ale byl i u dalších branek Rokycan.

Jan Matas - Měl velkou zásluhu na tom, že Rokycany udržely v Berouně vzadu čisté konto.

Lukáš Brotánek - Dvougólový střelec z domácího zápasu proti Mariánským Lázním. Nejprve zvyšoval na 2:0, poté za vyrovnaného stavu dal rozhodující branku z pokutového kopu v 88. minutě.

Václav Bízek - Jediný střelec v dresu budějovické rezervy.

Filip Vaněk - Jediný střelec v zápase proti Lomu. Díky němu se sestupové vody Soběslavi pomalu vzdalují.

Petr Zajíček - Střelecký mág, režisér vítězství Petřína proti Klatovům.

Sebastien Böhm - Rozhodující branku v krajském derby na hřišti Doubravky dal právě on.

Jindřich Eisenreich - Svým zásahem rozhodl o tom, že Katovice odjíždí z Karlovarského kraje s prázdnou.

Jan Pyšek - Hořovický kapitán, který dal polovinu branek svého týmu proti Mýtu.

Petr Ženíšek - Jednu branku dal, na další přihrál. Už to vypadalo, že míč ve 41. minutě je pro Rokycany ztracen, ale tento blázen běžel až k praporku presovat soupeře, sebral mu míč a následně ho předložil svému spolupráči před prázdnou bránu.

Hlasovat pro hráče můžete od 02.05.2022 14:00 do 04.05.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)