V Ujčově se body dělily

40

První poločas vyhráli hosté

Utkání na skvělém trávníku v Ujčově oba soupeři zahájili obezřetně a hrálo se mezi vápny bez větších šancí. Ujčov měl přeci jen více míč a chtěl otevřít skóre. Udeřilo však na druhé straně. Hosté zahrávali v 19. minutě roh, odražený míč zpracoval na vápně Podloucký a z voleje jej poslal za záda bezmocného Bureše 0:1.Navíc v 32. minutě hosté kopali přísnou penaltu, kterou Bureš skvěle lapil. Domácí byli zaskočení  a vyjma poslední 5-ti minutové pasáže první půle hostující svatyni v podstatě neohrozili. Do kabin tak šli spokojenější hosté.

Domácí hrdina Petr Mitáš rozhodl o dělbě bodů

Druhá půlka začala velkým náporem Ujčova, který chtěl s výsledkem za každou cenu něco udělat. Hosté se však bránili zuby nehty a jejich brejky zaměstnávaly defenzivu Ujčova. Domácí prostřídali a hra na tři útočníky nakonec přinesla ovoce. V 70. minutě po jednom z mnoha nákopů ve vápně zpracoval míč opět výborně hrající Petr Mitáš, který se rychlou kličkou uvolnil a jeho projektil zaplul přesně k tyči 1:1. Ujčov byl v euforii a hnal se za vítězstvím. Hosté se však již zaskočit nedali a naopak i oni mohli rozhodnout. Výborný Bureš však domácí podržel a tak se body dělily.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Asi spravedlivá remíza, nám dnes příliš nefungovala mezihra a nakopávané míče se míjely účinkem. Zdravotní stav mužstva je žalostný a tímto děkuji všem klukům za převedený výkon. Závěrem bych chtěl poděkovat rozhodčímu Šustrovi, převedený výkon neměl chybu..... Vím že rozhodčích je nedostatek, ale pan Šustr dle mého názoru rozhodčí nikdy nebyl, není a nebude.