17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Vír rozhodl o osudu utkání v prvním poločase

0

Čtyřmi brankami se prezentovali hráči Víru v zápase třetí třídy a svého soupeře poslali na poslední místo v tabulce

Celý první poločas měli ze hry více domácí. Již v 8. minutě po prodlouženém autovém vhazování skóroval z blízka Lahodný. V 15. minutě po kombinaci na jeden dotek zvyšoval do prázdné branky Šenkýř na 2:0. Před koncem prvního poločasu, po ruce v pokutovém území, vstřelil z penalty svůj druhý gól Šenkýř. Do šaten se odcházelo za stavu 3:0. Druhý poločas začali lépe hosté. „Domácí seděli ještě v kabině“, když Havlíček rozehrál volný kop na kapitána Novotného a ten hlavou nezaváhal a snížil na 3:1. Ihned po inkasované brance domácí navázali na aktivitu z prvního poločasu, jejich slibné šance však hatila žalostná koncovka. V 72. minutě se výstavní střelou z hranice velkého vápna předvedl Škrabal, upravil tak výsledek na konečných 4:1.

Jiskra Vír
Marek Matuška (Vír): S výhrou můžeme být spokojeni, je však třeba zapracovat na herním projevu mužstva.