11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Pros se hattrickem podepsal na výhře v Čisté

21. P. Souček , 63. M. Majer (vl.) - 10. P. Míček , 80. K. Pros , 83. K. Pros , 88. K. Pros
18

Čistá se v posledním podzimním zápase představila v domácím prostředí proti Petrohradu. Hostující Sokol je ve formě, o čemž svědčí dobré výsledky z posledních kol. V tomto zápase to dlouho vypadalo na remízu, ale v závěru došly domácím síly a Pros byl k nezastavení.

Čistá našla odpověď

Do zápasu vstoupili gólově jako první hosté. Po deseti minutách dostal míč za obranu Míček a z úhlu vyzkoušel pozornost Kratochvíla. Ten si na míč sice sáhl, ale z branky ho vytěsnit nedokázal - 0:1. Ve 21. minutě se Čistá vrátila do zápasu brankou Součka. Bránící hráč netrefil centr do vápna, ten padl na kopačku osamoceného čisteckého fotbalisty a bylo vyrovnáno - 1:1. Domácí poločas zaspali, ale vyrovnávací branka je nastartovala a do druhého poločasu se šlo za nerozhodného stavu.

Hattrick za osm minut

Tempo hry bylo vyrovnané a po hodině hry se skóre neměnilo. Poté zahrával A. Votroubek rohový kop, který mu nesedl. Přízemní centr ale bránící hráč minul a Majer si jej nešťastně srazil do branky - 2:1. Domácí vedení drželo do 80. minuty, ale poté došly síly a právě to se stalo Čisté osudným. V téže minutě dostal míč za obranu Pros a srovnal - 2:2. Poslední desetiminutovka byla v režii Petrohradu, za který se ještě dvakrát prosadil Pros a nejenže dosáhl hattricku během osmi minut, ale především rozhodl o cenném vítězství za pět dvanáct - 2:4.

TJ Čistá
Aleš Votroubek, útočník: Začali jsme zápas pomalu a nebyli u většiny míčů, to vedlo k první brance. Po této brance jsme se rychle vzpamatovali, začali jsme napadat a na gól jsme odpověděli. Tohle tempo jsme drželi do poloviny druhého poločasu, bohužel poté došly síly a soupeř dal rychlé tři branky.