4.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

13. L. Nečekal , 16. T. Tengl , 34. M. Sedlic , 90. M. Sedlic - 55. D. Schneider , 60. V. Welser ml. (p.) , 65. P. Kuba , 88. J. Ludvík
12

Fotbalisté Čtyř Dvorů se v divokém zápase rozešli s Černým Dubem smírně 4:4. V utkání si vypracovali tříbrankový náskok, nakonec ovšem byli rádi za remízu poté, co v poslední minutách zápasu proměnil velkou šanci Marek Sedlic.

TJ Slovan Černý Dub
David Schneider (hráč): Do Čtyráku jsme odjížděli s vědomím, že domácí posílí o hráče z Áčka a o hráče ze silného dorostu, kteří měli tento víkend volno. Náš tým silně postihla zranění, mimo hru jsou Holý, Zedek, Tomáš Karafiát, se sebezapřením nastoupil Vančura, Liebl a Švercl. Od začátku jsme nestíhali, domácí dobře kombinovali a jasně nás přehrávali. Poločas 3:0, můžeme být rádi, že to nebylo víc a ještě se nám zranil střední záložník Kapoun. O poločase jsme si v kabině dost tvrdě řekli, že takhle ne a do druhé půle nastoupili s tím, že se pokusíme něco udělat. Domácí jako kdyby usnuli a nám se během 10 minut od 55 do 65 minuty podařilo vyrovnat... Najednou nás bylo plné hřiště a když jsme v 88. minutě dali vedoucí gól, obrat byl dokonán. Škoda poslední minuty, zaváhání v našem vápně, rozhodčí přehlédl jasný faul na Hošnu a z dorážky jsme dostali vyrovnávací branku. I tak bereme bod jako zlatý, protože ve Čtyráku to nebude mít nikdo jednoduchý. A pro mě to má ještě jeden sladký bonbónek, hrál jsem proti příteli mé dcery a ani napočtvrté proti nám nevyhrál. Tak dík Maty!

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
T. Kaloš [-] - Z. Svoboda [-] , M. Pavlík [-] , M. Havelec [-] , T. Tengl [-] , J. Řepa [-] , M. Strnad [-] , D. Jelínek [-] , M. Matušek [-] , D. Trča [-] , L. Nečekal [-]

J. Votruba [-] - M. Liebl [-] , J. Vančura [-] , T. Le [-] , D. Schneider [-] , M. Švercl [-] , V. Welser ml. [-] , F. Kapoun [-] , P. Kuba [-] , R. Hojda [-] , P. Hošna [-]

Hráči zápasu: F. Kapoun .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Formánek Luboš - BEZPALEC Václav (N), KRČMÁŘ Jiří (N).