21.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Bavorovice doma udolaly Nové Hodějovice

17

Fotbalisté Bavorovic v rámci 21. kola III. třídy vyhráli nad Novými Hodějovicemi 4:2. Domácí poslal v první půli do vedení Martin Růžička a dvěma góly Sváťa Vokurka, ale ještě do pauzy snížil Jiří Trachta. Těsně po začátku druhé půle navýšil vedení domácích David Přemil. Konečné slovo měl dvanáct minut před koncem znovu Jiří Trachta. Hostující útočník se trefil podruhé v zápase, ale zdramatizování výsledku to nepřineslo.

TJ Bavorovice
Václav Sýkora (hráč): Zápas se nám nepovedl hlavně v obranné fázi. Hostům jsme na můj vkus dovolili zbytečně moc. Ale zase se nám povedl úsek do dvacáté minuty, kdy jsme vstřelili tři branky a tím zápas rozhodli. Bylo důležité se výsledkově zvednout a to se nám povedlo.

V. Sýkora [-] - A. Matoušek [-] , S. Drtina [-] - P. Kolda [-] , F. Šafránek [-] , M. Masaryk [-] , M. Kadlec [-] - M. Růžička [-] , S. Vokurka [-] , V. Pavlynov [-] - M. Vácha [-]