21.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Chrášťany nedaly doma gól Úsilnému a prohrály podruhé na domácí půdě

38. J. Čada , 62. M. Tóth
17

Fotbalisté Chrášťan v duelu 21. kola III. třídy podlehli Úsilnému 0:2. Odpolední zápas rozhodla branka, o kterou se krátce před koncem prvního poločasu postaral hostující záložník Jakub Čada. Chrášťany ve druhé půli srovnat nedokázaly, naopak po hodině hry inkasovaly z kopačky Michala Tótha a prohrály na domácí půdě podruhé za sebou. Celek z Voselna naopak navázal na výhru nad Boršovem a raduje se ze druhého vítězství v řadě.