4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

6. L. Jambor , 12. M. Žák , 24. M. Žák , 43. L. Jambor , 52. M. Žák , 80. J. Vašík , 84. B. Puchýř - 41. P. Málek
20

Pohledec nastřílel sedm branek a Velká Losenice odjela s prázdnou.

První půle ve znamení Pohledce

Fotbalisté Pohledce přivítali ve svém třetím podzimním zápase tým Velké Losenice. V loňské nedohrané sezóně se oba soupeři nepotkaly. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Domácí celek se dočkal prvního gólů sezóny již v 6. minutě zásluhou Lukáše Jambora - 1:0. Ve 12. minutě pak Michal Žák navyšoval domácí vedení na 2:0. No a hned  ve 24. minutě přidal třetí branku domácích Michal Žák - 3:0. Ve 41. minutě alespoň zmírnil průběh zápasu hostující útočník Petr Málek - 3:1. Domácí tým byl ale v prvním poločase hodně při chuti což dokázal těsně před pauzou ve 44. minutě využít Lukáš Jambor - 4:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase už domácí celek kontroloval hru a dokázal ještě skóre navýšit. Nejprve si v 52. minutě připsal hattrick Michal Žák a na světelné tabuli svítil stav 5:1. Poté se střelci nadlouho odmlčel a až v závěru zápasu vstřelil šestou branku v 80. minutě Jan Vašík a sedmou branku domácích přidal v 84. minutě Bohumil Puchýř - 7:1.