--

--

Brumov zdolal Dolní Benešov

0

Nedělní dopoledne nabídlo utkání mezi Brumovem a Dolním Benešovem. Před duelem dělil oba celky jediný bod, lépe na tom byli domácí. Brumov šel do vedení v 35. minutě, v samotném závěru utkání přidal pojistku střídající Doležal, který byl na hřišti 5 minut. Brumov se díky třem bodům posunul na šesté místo. Dolní Benešov je aktuálně dvanáctý

Kořenek poslal Brumov do vedení

Už v páté minutě zahrával standardní situaci ze slibného místa brumovský Olin Bartozel, ale s jeho pokusem si brankář Köhler hravě poradil. V 18. minutě se domácí dostali k nebezpečné hlavičce, ale Pavel Naňák nemířil přesně. V polovině 22. minuty se ke střele ze střední vzdálenosti odhodlal hostující kapitán Michal Juchelka, jenomže brankář Urbánek byl připraven a jeho pokus vyrazil. V 35. minutě přišla úvodní branka zápasu. Olin Bartozel přistavil míč Danielovi Kořenkovi, který z hranice šestnáctky trefil přesně k tyči – 1:0. První dějství už další gól nepřineslo.

Razítko na konci

Na začátku druhého poločasu, v 52. minutě, musel ze hřiště zraněný Ladislav Strnad, kterého nahradil dvacetiletý Marek Chovanec. V 70. minutě zkoušel Daniel Kořenek z dálky překvapit brankáře Köhlera, který byl daleko z  branky, ale jeho střela skončila těsně vedle. V 74. minutě dostal opět Kořenek dobrou přihrávku, ale svou příležitost na zakončení prováhal. V 86. minutě kapitán Martin Kolář efektně a také efektivně patičkou přihrál v šestnáctce Kořenkovi, jenomže ten pohrdl svou další šancí na skórování. Dolní Benešov se do žádného velkého náporu nedostal. Místo toho z poslední akce ještě jednou inkasoval. Daniel Horáček přihrál nabíhajícímu Michalu Doležalovi, který udělal Köhlerovi kličku a do prázdné brány pečetil výhru Brumova – 2:0.

FC Brumov
F. Urbánek [-] - T. Dekleva [-] (88. M. Doležal [-] ) , D. Juřica [-] , L. Martinka [-] (76. J. Vítek [-] ) , M. Kolář [-] - D. Horáček [-] , L. Strnad [-] (52. M. Chovanec [-] ) , P. Naňák [-] , P. Naňák [-] - O. Bartozel [-] , D. Kořenek [-]

FC Dolní Benešov
D. Köhler [-] - D. Klinger [-] (67. J. Radek [-] ) , J. Majewski [-] , O. Haas [-] , M. Juchelka [-] , M. Hartmann [-] , O. Adamík [-] (58. F. Labuda [-] ) , T. Moravec [-] , P. Rubý [-] , L. Malcharek [-] (68. M. Spruch [-] ) , J. Romaněnko [-]

ŽK: 53. L. Martinka , 76. M. Kolář .
Hráči zápasu: M. Kolář .
Místo: UT Brumov. Počet diváků: 143. Rozhodčí: Dorušák Petr - PÁRAL Roman, KOLÁČEK Jan.