--

--

Rýmařov doma podlehl Petrovicím

0

Rýmařov pokračuje ve špatné formě. Po sedmi odehraných kolech má na kontě pouhé 4 body. Tentokrát na domácí půdě padl s Petrovicemi 0:3. Jiskra tak už 4 kola čeká na výhru. Z posledních dvou duelů má navíc hrozivé skóre 0:7.

Kudrátek poslal Lokomotivu do vedení

Obě mužstva se od úvodních minut snažila o kombinační fotbal. K vidění byly časté přihrávky po zemi. Lokomotiva byla o něco aktivnější. V 18. minutě se ve velké šanci ocitl hostující Patrik Kundrátek, ale tentokrát ještě neskóroval. Jeho chvíle přišla o 20 minut později. Ve středu pole ukořistil míč, předal jej doprava na nabíhající Kuruštu, ten poslal do šestnáctky přízemní centr, Miko pustil míč chytře za sebe a Patrik Kundrátek uklízel do odkryté branky – 0:1. Petrovice měly k dispozici ještě několik standardních situací, ale poločas skončil jejich jednobrankovým vedením.

Po pauze přišly 2 pojistky

Ve 49. minutě střílel Patrik Kundrátek jen do boční sítě. Zvýšení na 0:2 přišlo v 69. minutě. Po skvělé akci na levé straně mezi Martinem Puškáčem a Patrikem Mikem, druhý jmenovaný načehral míč na Lukáše Dudu, a ten hlavou skóroval. V 77. minutě přidal další pojistku Kurušta, když se k němu trochu se štěstím odrazil míč, postupoval sám na brankáře a lehce si s ním poradil – 0:3. Ve zbývajícím čase diváci už branku neviděli. Rýmařovští se tak nepropracovali ani k čestnému úspěchu a jejich špatný start do sezóny pokračuje.

TJ Lokomotiva Petrovice
Pavel Bernatík (asistent trenéra Lokomotivy Petrovice): „Nastoupili jsme do zápasu zodpovědně a chtěli jsme odčinit prohru ve Vsetíně. V prvním dějství jsme si dokázali vytvářet šance a podařilo se nám jednou skórovat. Ve druhé půli domácí nastřelili tyčku, což byl takový rozhodující moment utkání. My jsme pak přidali další dvě branky. Poté už se zápas spíše dohrával.“

SK Jiskra Rýmařov
O. Kubját [-] - Z. Horák [-] , P. Kučera [-] , T. Krejčí [-] , J. Harazin [-] , D. Furik [-] - M. Furik [-] (72. J. Lesák [-] ) , R. Němec [-] , M. Kotůlek [-] - P. Ondruška [-] , T. Šupák [-]

M. Pastornický [-] - D. Gill [-] , A. Leibl [-] , M. Puškáč [-] - L. Duda [-] , P. Malíř [-] , P. Kundrátek [-] (80. P. Chwastek [-] ) , P. Miko [-] (78. G. Molnári [-] ) , L. Kundrátek [-] (83. P. Škuta [-] ) , F. Panák [-] - L. Kurušta [-]

ŽK: 73. R. Němec - 48. L. Kundrátek , 92. G. Molnári .
Hráči zápasu: F. Panák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 130. Rozhodčí: Dorušák Petr - SILNÝ Zdeněk, KRÁL Lukáš.