20.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Mladé v dramatické přestřelce uhájilo vítězství v Týně

15. D. Maruška , 37. D. Maruška , 71. M. Tomka , 81. J. Mezera - 27. D. Vrzal , 32. L. Szojka , 44. Š. Masák , 54. P. Lexa , 58. J. Bejdák
11

Fotbalisté týnské rezervy podlehli doma té z Mladého 4:5. V prvním poločase se diváci dočkali hned pěti branek, Lépe vstoupil do utkání domácí Týn, když se trefil Maruška. Hosté zvládli do poločasu nepřiznivý výsledek otočit. Ve druhém poločase pokračovala přetahovaná o tři body, šťastnějším týmem bylo Mladé "B", které získalo cenné tři body.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Lukáš Ponec (hráč): Zápas začal ve slušném tempu ale nepřesné přihrávky na obou stranách moc krásy nepřineslo. Šli jsme do vedení ale opět jsme si vybrali hluchou patnáctiminutovku, během které jsme inkasovali dva góly a jedno "eso" . Sice jsme vyrovnali, ale hosté ještě skórovali gólem do šatny. Do 60. minuty hosté přidali další branky a nám už šlo jen o to aby to nebyl debakl. Ovšem od pátého gólu jsme začali hrát a otevřeli jsme obranu. Hosté promarnili několik slibných brejků a nám se povedlo snížit na rozdíl jednoho gólu. Tlačili jsme i v deseti ale vyrovnat se nepovedlo. Musím pochválit tým, že i v deseti lidech kluci makali a chtěli jsme aspoň vyrovnat.

SK Mladé B
Josef Vokáč (hráč): Oba týmy hráli od začátku zápasu velmi rozvážně a hra se díky nepřesnostem odehrávala hlavně uprostřed pole. Domácí šli sice do vedení, ale hosté přidali a utkání otočili brankami Vrzala a Szojky. Domácí pendl Houska se poroučel ve 36. minutě do sprch, ale domácí i přesto před poločasem srovnali. Hosté si však klasickým „šatňákem“ vzali vedení zpět, když se trefil Masák. Hosté do druhé půle vstoupili aktivně a po brankách Lexy a Bejdáka už vedli o dvě branky a začalo to vypadat na debakl. Avšak hosté útočné akce začali zahrávat profesorsky, skoro až bohémsky. Za vidiny jistého vítězství evidentně zvolnili a domácí dotáhli na rozdíl jediné branky. V posledních minutách se domácí ještě snažili o vyrovnání, ale hostující obrana v čele s hrajícím trenérem Brozmanem domácím nepovolila. Hosté si tak odváží cenné body a na jaře pokračují v kvalitních výkonech.

D. Škvařil [-] - O. Škrna [-] , D. Maruška [-] , J. Mezera [-] , T. Houska [-] , L. Ponec [-] , M. Tomka [-] , O. Lukeš [-] , S. Melnykovskyi [-] , R. Ille [-] , V. Nesvačil [-]