5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Chlumec je dále stoprocentní, Novému Strašecí nasázel osm gólů!

7

Dva zápasy, dvě výhry. Bilance domácích před utkáním hovořila jasně. Jejich soupeři se v nové sezoně zatím tolik nedaří, jelikož ze tří zápasů dokázalo Nové Strašecí vytěžit pouze jeden bod a nepřilepšilo si ani po tomto utkání.

Neproměněná penalta a vedení domácích

Na začátku zápasu byli více na balónu hosté, kteří obléhali domácí branku.

Do vedení se ale přeci jen dostal Chlumec. Krásnou střelou z velké vzdálenosti přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí Ondřej Šípek. Domácí tak vedli 1:0.

Ve 22. minutě se Novému Strašecí podařilo vyrovnat. Mezi střelce utkání se zapsal Martin Krupička.

O čtyři minuty později si však domácí vzali vedení nazpět. Trefil se Chimezie Ezeala.

Poločas mohl být 3:1, autor první branky utkání, Ondřej Šípek, ale neproměnil penaltu. Skvělý zákrok předvedl brankář Klíma.

Úvodní dějství tak skončilo 2:1 pro domácí.

Šest branek v hostující síti

Ve druhém poločase rozjeli domácí naprostou kanonádu.

Ve 49. minutě se na 3:1 prosadil Ondřej Šípek, který si tak spravil chuť po neproměněné penaltě.

V 55. minutě kopal Chlumec druhou penaltu zápasu. K té se tentokrát postavil Ezeala a zvýšil už na 4:1.

Dvě slepené branky poté přidali Reiter a Šedivý a domácí vedli už 6:1.

Alespoň malý úsměv na tvářích hostujících příznivců zařídil v 60. minutě Jan Šrédl, který snížil na 6:2.

Domácí ve zbytku druhé půle přidali ještě další dvě branky. Krásně se trefil střídající David Mařík a na 8:2 uzavřel skóre tři minuty před koncem také střídající Jakub Dobiáš.

Chlumec je tak po jednoznačné výhře 8:2 nad Novým Strašecím nadále stoprocentní.

SK Chlumec
Radek Vostárek: Po utkání jsme byli samozřejmě spokojeni. Vyhrát doma 8:2 je skvělé, soupeř ale neměl špatný tým. Dalším pozitivem je, že jsme do hry dostali střídající hráče, a někteří se dokonce gólově prosadili. Za nás skvělý zápas. Diváci spokojeni, vedení spokojené, trenéři spokojeni. Zatím nám to šlape.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: K zápasu nemám moc co říct. Utkání jsme nezvládli a zaslouženě jsme prohráli. Teď už se můžeme vrátit jedině tvrdou prací.

SK Chlumec
D. Pokorný [-] - D. Novák [-] , T. Řehák [-] , D. Reiter [-] , D. Žáček [-] , O. Šípek [-] (70. D. Soukup [-] ) , D. Nedvěd [-] (59. D. Mařík [-] ) , L. Dvořák [-] , L. Šedivý [-] , C. Ezeala [-] (59. M. Ciprian [-] ) , A. Bábíček [-] (55. J. Dobiaš [-] )

M. Klíma [-] - M. Krupička [-] , P. Nováček [-] , D. Holub [-] (46. D. Mašek [-] ) , M. Mžourek [-] (69. O. Bačo [-] ) , J. Šrédl [-] , M. Hartman [-] , J. Gregor [-] , J. Paluba [-] , M. Erba [-] , J. Sklenka [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šmejkal Jiří - KRATOCHVÍL Vladimír, HOFFMANN František.