3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Šlágr kola pro Heraltice

14

Budišov doma prohrál o tři branky s Velkými Heralticemi.

Heraltice vedly o dvě branky

Ve šlágru kola přivítal Budišov celek z Velkých Heraltic. Budišov se ujal vedení už po třech minutách, když střelu Pražáka vyrazil do vzduchu brankář Patrik Klein a Kuric hlavičkou uklidil balon do brány – 1:0. Velké Heraltice mohly vyrovnat, ale Šimon svůj samostatný nájezd zazdil. Po čtvrthodině hry zahrával Adam Rolný rohový kop, který skončil na hlavě Valchaře, po jehož hlavičce míč brankář Matěj Němeček neudržel a Trupl ho pohotově vrátil do kasy – 1:1. Za deset minut zatáhl balon po levé straně Trupl, který ho odcentroval do vápna, kde jej na zadní tyči odvrátil obránce na vápno, kde Adam Rolný ho placírkou umístil do sítě – 1:2. Těsně před přestávkou zahrával trestňák Adam Rolný z půlky hřiště a Daniel Klein ho prodloužil na zadní tyč – 1:3

Heraltice vedení navýšily

V začátku druhé půle se hrál svižný fotbal nahoru dolů. Po hodině hry fauloval Ladner Modelského a dostal červenou kartu. Budišovu se podařilo snížit v z následného přímého, když se Modelský  krásně trefil  – 2:3. Za chvíli později pak dostal po druhé žluté kartě červenou domácí Modelský a hra Budišovu se zřítila jak domeček z karet. Dvacet minut před koncem Zvardoň našel Šimona, který si narazil s Adamem Rolným, který ho ukázkově předložil na zadní tyči Zemborskimu – 2:4. Za minutu dostal dlouhý balon za obranu domácích Adam Rolný, byl u balonu dříve než gólman Matěj Němeček, udělal mu kličku, a i když se dostal dost ze strany zasunul míč na zadní tyč do sítě – 2:5. Za hosty mohl ještě zvýšit na větši rozdíl Lauček, ale neuspěl.

Budišov jede příští týden do Krnova. Velké Heraltice budou hostit Lichnov.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Tomáš Přikryl (vedoucí týmu): Dali jsme rychlou branku a hrál se svižný fotbal nahoru dolu. Hosté dokázali do přestávky skóre třemi góly otočit. I ve druhé části se hrál fotbal ve stejném duchu. My jsme snížili, ale přibrzdilo nás vyloučení klíčového hráče Modelského, kdy hosté dali dva rychlé góly a bylo po zápase.

TJ Sokol Velké Heraltice
René Štěpán (trenér): Nepovedl se nám vstup do zápasu, ale pak jsme začali hrát naši hru a výsledek jsme otočili v náš prospěch. Zaslouženě jsme vyhráli. Domácí odešli hlavně po vyloučení Modelského.

M. Němeček [-] - J. Němeček [-] , T. Skácel [-] , M. Marek [-] (63. P. Pizur [-] ) - D. Kostera [-] , J. Dvořák [-] (57. E. Levák [-] ) , V. Hudeček [-] , T. Černoch [-] - J. Kuric [-] , M. Pražák [-] , R. Modelský [-] -

P. Klein [-] - V. Kocián [-] (59. M. Zemborski [-] ) , T. Trupl [-] (34. D. Klein [-] ) , D. Šimon [-] , A. Rolný [-] , M. Návrat [-] (75. M. Lauček [-] ) , V. Valchař [-] , M. Rolný [-] , J. Košárek [-] (59. D. Ladner [-] ) , D. Zvardoň [-] (75. J. Tesař [-] ) , D. Šrek [-]

ŽK: 37. R. Modelský , 55. J. Kuric , 67. T. Černoch , 82. T. Skácel . ČK: 64. R. Modelský - 64. D. Ladner .
Hráči zápasu: V. Hudeček - A. Rolný .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: MINICH Marian - ŘEZNÍČEK Miroslav, MORAVEC Roman.