Debakl! Jestřabí Lhota - Červené Pečky 5:1

8. M. Klička (p.) , 10. M. Klička (p.) , 25. A. Krupka (p.) , 40. V. Černý , 65. V. Černý - 59. J. Kulhánek
13

Jestřabí Lhota na svém hřišti přivítala Červené Pečky. Za mírného favorita byl považován tým z Městysu nedaleko Kolína. Jak se zápas vyvíjel?

Tři desítky

Do utkání lépe vstoupili hosté. Dokázali si vytvořit dvě brankové možnosti, které však nedokázali přetavit v vedoucí gól. A tak trestali domácí...

V 8. minutě nařídil hlavní rozhodčí Humpolák penaltu pro domácí a kapitán Klička bezpečně prostřelil Svobodu. 1:0

Stejný hráč o dvě minuty později zvýšil již na rozdíl dvou branek. Znovu proměněným kopem z pokutové značky. 2:0

Na třetí branku v zápase museli fanoušci čekat „až” do 25. minuty. Jistě vás překvapí fakt, že i třetí branka se konala z penalty. Tentokráte však roli úspěšného exekutora Aleš Krupka. 3:0

Nutno podotknout, že všechny tři penalty byly odpískány zcela v souladu s pravidly.

Opaření hosté se nedokázali vrátit do zápasu. Snaha jim odepřít nelze, avšak zkrátka se jim nedařilo.

5 minut před pauzou zvedl akcie domácího týmu Černý, když prostřelil Svobodu v hostující bráně. 4:0

Poločas tak skončil výsledkem 4:0 pro domácí hráče.

„jen" dvě branky

Do druhého dějství udělal hostující trenér Křelina jednu změnu. Mladíka Semence nahradil Suchý. Snaha o zvrat utkání byla zřetelná...

Jenže hosté byli psychicky dole, což je zcela pochopitelné. Týmu se v posledních zápasech nedaří a nejistota se vkrádá do žil i těch nejzkušenějších hráčů. Není to však nic, co by nezlomila jedna výhra.

Ale zpět k zápasu.

Aktivní vstup do druhé půle přinesl hostujícím hráčům ovoce. V 59. minutě snížil Kulhánek a skóre bylo o odstín příznivější pro výběr Červených Peček.

O 6 minut později se však svým druhým gólem v utkání blýskl Černý, čímž zhasnul malý plamínek naděje hostující skvadry na bodový zisk.

Více branek již zápas nepřinesl a zápas tak skončil výhrou 5:1 pro Jestřabí Lhotu.

FK Červené Pečky
Trenér Lukáš Křelina: Ze začátku utkání jsme měli dvě šance, ale nedokazali jsme je využít. Na druhé straně jsme udělali tři jasne penalty v řadě a bylo po zápase. Byla z toho vysoká porážka a jednoznacne nejhorsi výkon našeho týmu od doby, co jsem ho převzal. Všichni hledají chybu u někoho jiného, ale je třeba, aby každý začal sam u sebe. Potřebujeme nutně bodovat v sobotním domácím zápase. Hráči jsou úplně dole.

Počet diváků: 40. Rozhodčí: HUMPOLÁK Aleš - PATOČKA Radek (N), ZUZA Miloš (N).