--

--

Důležité body slaví Uherský Brod

9

V rámci 29. kola se utkaly týmy přímo ohrožené sestupem a důležité body si nakonec odvezl Uherský Brod.

Hosté šli do vedení

V sobotním duelu šlo oběma celkům o hodně.

Lepší vstup do zápasu měl hostující celek, který šel v 18. minutě do vedení, když se dlouhý nákop dostal před velkým vápnem k Lorencovi, ten hlavou vrátil míč M. Michalcovi, který levačkou nádherně trefil pravý kout branky – 0:1.

Tento hubený stav pak vydržel až do poločasové přestávky.

Hosté berou tři body

Po změně stran dokázali domácí hosty přimáčknout na jehich obrannou polovinu, ale dlouho bez gólového efektu.

A tak opět udeřilo na druhé straně. Ve chvíli, kdy domácí měli za postranní čarou zraněného Hajnoše, se dostal před vápnem k míči Lorenc, který táhlou ranou levačkou našel přeci jen skulinku u levé tyče Prepslovy branky – 0:2.

Naději na body vrátil domácím v 76. minutě Michal Švrček, který hlavou zužitkoval Hajnošovu pobídku z rohového kopu – 1:2.

Rozdíl jediné branky nakonec zůstal na tabuli svítit i po sedmiminutovém nastavení hrací doby.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Radost je samozřejmě velká, protože jsme podobnou vzpruhu dlouho potřebovali. Jsem rád hlavně za kluky, kteří po několika remízách konečně zažili pocit z vítězství. Jsem rád, že to konečně vyšlo. Je to pro ně odměna, ale naše práce zdaleka nekončí.