16.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Srch si doma zastřílel

1

Ostřešany přijely na půdu Srchu s cílem navázat na první jarní utkání ve kterém dokázaly zvítězit 2:1. V utkání proti Srchu však poznaly sílu domácích a domů jely s prázdnou.

Aktivnější domácí a velké množství šancí

První poločas byl od prvních minut v roli Srchu a ten už ve 2. minutě udeřil.

Po střele jednoho z domácích byl v pokutovém území aktivní Beran odměněn brankou na 1:0.

Poté přislo spoustu šancí, ale ty však domácí nedokázali využít.

Hosté hrozili především z brejků a střelami z pozic, které nebyli tak nebezpečné.

Do šaten se šlo za stavu 1:0.

Kanonáda v druhém poločase

Domácí kteří svou sestavu o poločase oživili 3 střídáními začali hrozit hned od prvním minut druhého poločasu.

Střídající Doležal upláchl obraně hostí a po individuální akci zvyšoval na 2:0. Stihl to za 3 minuty, které strávil na hrišti.

Domácí poté zápas kontrolovali a pojistili si výhru třemi slepenými góly.

Hosté se gólu dočkali až v 80. minutě, kdy krásnou střelou propálil brankáře domácích Vohradník.

Jak gólman domácích Vlastimil Mičjan tak brankář hostí Johan Valhström odchytali dobré utkání.