23.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Libodřice nadělily Liblicím debakl!

12

Sobotní odpoledne nabídlo v Liblicích souboj domácího týmu s Libodřicemi. Libodřice momentálně disponují dobrou formou, zatímco Liblice spíše tápou, doma však zůstávají nebezpečným týmem pro každého soupeře. Zápas nakonec skončil jasným vítězstvím 5:1 pro hosty, zápas však tak jasný průběh neměl. Jak se vyvíjel?

Otočka

Utkání odstartovalo ve vysokém tempu, avšak plné nepřesností. Skóre zápasu otevřel domácí Kafka. V 18. minutě prostřelil Hradeckého v libodřické brance. 1:0

Libodřice se rychle oklepaly a srovnaly hned o 3 minuty později. Ve 21. minutě srovnal skóre dvorní kanonýr Pánek, aby ve 38. minutě otočil skóre Kovařík. Brzy třicetiletý střelec tak potěšil i svou maminku, která v ten den slavila narozeniny.

Více branek do konce poločasu nepadlo a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro hostující tým trenéra Baška.

Hattrick

Domácí vstoupili do druhé půle s velkým zaujetím. Co nejdříve chtěli srovnat skóre, ale, co čert nechtěl, stal se opak.

V 63. minutě zvýšil již na 3:1 hostující Pánek a tím takřka rozhodl zápas. Domácí hru otevřeli a tkušení hráči Libodřic si s okénky v liblické obraně dokázali poradit.

V 76. minutě navýšil skóre výborně hrající Kovařík a začalo se schylovat k debaklu.

Domácí trenér Pospíchal se snažil s utkáním něco udělat. Ani čtyři střídání však neodvrátily blížící se debakl.

V 83. minutě zkompletoval hattrick hostující Pánek a upravil skóre na konečných 5:1 pro hostující Libodřice.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Utkání, ač výsledek vypadá jednoznačně, tak jednoznačné nebylo. Celkově byl zápas plný nepřesností a rozhodla naše kvalita v zakončení. Důležité bylo, že jsme rychle vyrovnali a do poločasu i otočili skóre. Ve chvíli, kdy jsme vstřelili třetí branku, už bylo jen otázkou, kolik dalších gólu dáme. Soupeř hru otevřel a my podnikali útoky do jejich otevřené obrany a podařilo se nám vstřelit další dvě velice pěkné branky. Za výhru jsem moc rád, body z venku se určitě počítají. Velmi dobře utkání odřídil rozhodčí Löwe.