8.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Chrášťany se nevzdávaly ani za nepříznivého stavu 3:0

0

V nedělním odpoledni mohlo zhruba 50 diváků shlédnout utkání mezi domácím Branovem a týmem Chrášťan. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, průběh zápasu byl zajímavější a Chrášťany se do poslední minuty snažili změnit výsledek utkání.

Utkání odřídil Milan Vyhnanovský, na lajnách mu asistovali Jakub Sixta a Marek Špidra.

První poločas přinesl dvoubrankové vedení domácího Branova

Prvních deset minut byla jednoznačná převaha hostů, dokud se domácí nedostali k první nadějnější útočné akci. Karel Molo vystřelil, brankář hostů Tomáš Polák, však jeho střelu neudržel, a sám Molo do odkryté branky vsítil úvodní gól 1:0.

V 15. minutě se opět, po chybném vyražení hosrujícího brankáře, dostal ke střele z úhlu Petr Šindelář, a krásnou střelou zvýšil na 2:0.

Po tomto se hra vrátila do původních kolejí, postupem času se však hra víc a víc vyrovnávala. Útočné pokusy hostů likvidovala domácí obrana a brankář Zdeněk Dubský.

Ačkoliv byli hosté aktivnější, domácí si stav utkání pohlídali ve svůj prospěch

Ve druhém poločase domácí začali, jako rozespalá koťata. Jakoby byli duchem jinde, než na hřišti. Hosté měli jasnou převahu a kontaktní branka se zdálo být jen otázkou času, kdy přijde.

Chrášťany opět hrozily z dobré středové rozehrávky Venci Erbena, který rozdával balóny do křídelních prostorů.

25 minut před koncem ale hostům zasadil další úder Tomáš Krátký. Na hranici ofsajdové hranice převzal přihrávku, a po krátkém úprku, propálil hostujícího brankáře Zděnka Dubského.

Nutno říci, že hosté ani po třetí brance nerezignovali, a stále dobývali branku Branova. V zakončení jim ale chyběl klid a šance tím pádem pricházely v niveč. Jejich převahu zúročil, 5 minut před koncem, Daniel Dvořák pěknou střelou z úhlu 3:1.

V 9. kole bude zajíždět Branov na slabecké hřiště. Utkání začíná nedělní druhou hodinou odpolední.

Chrášťany budou hostit ve stejný den i čas hráče Srbče.

Sokol Branov
Jaroslav Horáček, vedoucí: Vybojované a vydřené vítězství. Výsledek je vzhledem k průběhu hry trošku překvapivý.

Z. Dubský [-] - A. Sobotka [-] , T. Krátký [-] , K. Molo [-] , R. Choc [-] - A. Rosenbaum [-] , J. Zítek [-] , K. Konopásek [-] , P. Šindelář [-] (77. R. Bradáč [-] ) - K. Jeníček [-] , J. Horn [-]

Slavoj Chrášťany
T. Polák [-] - Z. Hubáček [-] , R. Kozák [-] , M. Prepletený [-] , F. Lauber [-] - L. Hanzl [-] , D. Dvořák [-] , V. Erben [-] , Z. Polívka [-] (46. T. Rédl [-] ) - J. Šutera [-] , D. Stuchl [-]

ŽK: 59. M. Prepletený .
Místo: TJ Sokol Branov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Vyhnanovský Milan - Sixta Jakub, Špidra Marek.