7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Dva góly Dudka a penalta v závěru utkání

19. D. Nováček , 50. V. Dudek , 56. R. Pešek , 61. V. Dudek - 74. D. Starowicz , 87. D. Plaček (p.)
13

Hať do Hrabové dorazila docela v okleštěné sestavě, čemuž proti kvalitní Hrabové taky museli hráči přizpůsobit styl hry.

Poločas o jednom gólu

Hať v prvním poločase nasadila na Hrabovou taktiku hlubokého bloku, kdy se snažili hráči hostů bránit jakémukoliv náporu, což z prvu fungovalo, ale následně v 19. minutě poprvé domácí skórovali z kopačky Daniela Nováčka, který dostal přihrávku ze strany a uklidil míč k tyči. Domácí si nadále vypracovávali příležitosti, ale chyběla jim větší přesnost a tudíž poločas skončil pouze 1:0.

Pět gólů a penalta.

Do druhé půle chtěli hosté vstoupit s cílem, ještě zvrátit nepříznivý výsledek. V 50. minutě však slibně se rozvíjející Akci zastavila domácí obrana AZ rychlého protiútoku domácí zvýšili na 2:0.  Poté následovala lekce z produktivity a během 56 a 60. minuty navýšili domácí náskok na 4:0. O té již domácí i přes obrovské šance hostujícího brankáře nepřekonali a tak Hať od té alespoň v 84 a 87. minutě alespoň snížila a to hlavou Starowicze a penaltou Pláčka. Utkání tedy skončilo 4:2 a Hať odjela s další porážkou.

TJ SOKOL Hrabová
Mrva Martin hráč: Promarnili jsme spoustu šancí, v průběhu utkání jsme byli lepší a mohli jsme vyhrát vyším výsledkem.