8.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Jasná výhra domácích Libodřic proti Ratboři!

10
Do rozjetých Libodřic dorazil výběr Ratboři, který, především v úvodu sezóny, taktéž disponoval velmi dobrou formou. Očekával se tak vyrovnaný zápas. Nakonec šlo o poměrně jednostrannou podívanou, kterou ovládl domácí výběr trenéra Adama Baška. Jak se utkání odvíjelo?

Všude šance

Od začátku utkání držel taktovku zápasu pevně v rukou domácí tým. Kombinační hrou a kolmými přihrávkami za obranu si hráči Libodřic vytvářeli spoustu šancí.      Nutno zmínit fakt, že Ratboř nastoupila k zápasu ve značně osekané sestavě, ze zdravotních důvodů totiž chybělo několik hráčů stálého kádru.     Skóre otevřel až ve 32. minutě stoper Batelka a rozjásal domácí fanoušky. Do konce prvního dějství však žádná branka nepadla a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Skočdopole hrdinou

Ve druhém poločase pokračovali domácí Libodřice v nastoleném trendu. Netrvalo dlouho a tým okolo kapitána Hovorky vstřelil druhou branku. V 54. minutě.     V 60. minutě mohlo být sníženo, ale hosté nařízenou penaltu neproměnili. Pokutový kop výborně zneškodnil domácí brankář Skočdopole.     Tento moment domácí ještě více nakopl a přidali ještě dvě branky. V 67. minutě se trefil střelec Pánek a skóre definitivně uzavřel v 82. minutě Košík. Libodřice tak zvítězily nad Ratboří 4:0.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Dnes to bylo takové pohodové utkání. Od začátku zápasu jsme drželi balon na svých kopačkách a soupeři ho moc nepůjčovali. Vytvořili jsme si mnoho brankových příležitostí a vstřelili čtyři branky. To mě trochu mrzí, protože těch branek jsme mohli vstřelit o dost vic a potěšit tak jeste více naše fanoušky. Soupeř neměl krom penalty za ruku ve vápně nic a tu mu ještě bravurně chytil Skočdopole. Chci ještě pochválit výborný výkon rozhodčího Pluhaře a obou jeho asistentů.

TJ Slavoj Ratboř
Trenér Tomáš Kratochvíl: Před utkáním jsem řešil, zda nás bude vůbec jedenáct. K dlouhodobě zraněným se přidaly absence kvůli virózám či z jiných důvodů a problém byl na světě. Zápas jsme odehráli v rámci možností. Domácí vyhráli zaslouženě. Příští utkání bude z naší strany snad lepší.

P. Skočdopole [-] - D. Strejček [-] , M. Pánek [-] , J. Košík [-] , M. Matějka [-] (61. F. Krejčí [-] ) , M. Hovorka [-] , J. Kovařík [-] , L. Pohanka [-] , P. Batelka [-] , V. Dittrich [-] , F. Šafránek [-] (75. P. Pěkný [-] )

T. Černohlávek [-] - M. Hrstka [-] , M. Uher [-] , J. Benc [-] (77. R. Labai [-] ) , J. Svoboda [-] , L. Horák [-] , A. Brant [-] , J. Kovařík [-] , T. Franc [-] (72. D. Kemza [-] ) , R. Biško [-] , M. Adámek [-]

ŽK: 45. L. Pohanka , 56. F. Šafránek - 60. A. Brant .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PLUHAŘ Luboš - MLÁZOVSKÝ David (N), SEMERÁK David (N).