12.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

12

Vyrovnané utkání přinesl souboj domácích Nučic s Tuchorazí. Ačkoliv měli šance oba týmy, trefili se jen hosté a po zásluze si odvezli všechny tři body za výhru. Jak se zápas vyvíjel?

Produktivita

Prvních třicet minut byla k vidění vyrovnaná podívaná. Fyzický fotbal plný soubojů. Šance na obou stranách, ale úvodní branka ne a ne přijít.

Zhruba sedm desítek diváků poprvé spatřilo gól až ve 30. minutě, kdy se trefil hostující Kadeřábek. Povedenou pětiminutovku zakončil dalším gólem Tuchorazi zkušený Votoček a hosté tak vedli již o dvě branky.

Poločas více branek nepřinesl a domácí, i přes slušné brankové příležitosti, šli do kabiny bez vstřeleného gólu.

Převaha

Druhý poločas patřil domácím. Dokázali si vypracovat množství šancí, ale buď je dokázala hostující obrana zblokovat, nebo se vyznamenal Matoušek mezi třemi tyčemi.

Kdo čekal branky, byl na omylu. Jediné, s čím se roztrhl pytel, byly žluté karty. Těch musel ve druhém poločase vytasit rozhodčí Hron rovnou šest.

A jelikož domácím nepomohly ke vstřelení branky ani dvě střídání, zápas skončil výhrou Tuchorazi 2:0.

TJ Nučice
Trenér Petr Samek: Domácí zápasy nám nejdou. Prvních třicet minut jsme byli lepší. Bohužel jsme žádný gól nedali. Pak jsme během pěti minut dostali dva góly, které byly laciné. Bohužel ale jiné nepadli. Většinu času se hrálo na polovině hostů, ale v zakončení jsme byli nepřesni nebo zasáhl brankář hostů. Soupeř byl produktivní a vyhrál tedy zaslouženě. My se pokusíme prodloužit neporazitelnost venku příští týden. Jinak pochvala za bojovnost a nasazení.

FC Tuchoraz
Trenér Tomáš Liga: Tento typ hry nám moc nevyhovuje, překopávaná, ale i přesto jsme si v prvním poločase vytvořili mírnou převahu a dvě šance proměnili. Soupeři patřil jednoznačně druhý poločas, ale vstřelit branku se jim z několika příležitostí nepovedlo. Děkuji fanouškům za podporu.