13.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Biško zavelel k výhře Ratboří! Nučice venku těsně nestačily

9

Devět žlutých karet a tři branky přineslo klání mezi domácí Ratboří a hostujícími Nučicemi. Všechny góly nabídl první poločas, ale ani v tom druhém se diváci nenudili. Jak se zápas vyvíjel?

Kapitán

Domácí trenér Kratochvíl musel před utkáním počítat další ztrátu, jelikož mu znovu odpadl hráč základní sestavy.

Utkání začalo zostra. Hned v 10. minutě využil dobrého centru do vápna hostující Kubalík a poslal Nučice do vedení. To však nevydrželo příliš dlouho, čas zápasu ještě ani nestihla odkrojit další dvě minuty a na tabuli svítilo 1:1, trefil se domácí rychlík Hrstka.

Domácí byli na koni a důkazem toho jest otočka skóre v podání Radka Biška, kterýžto ve 34. minutě otočil skóre na 2:1 ve prospěch Ratboři.

Více branek již do konce poločasu nepadlo a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Karty

Druhé dějství se roztrhl pytel jak s brankovými příležitostmi, tak se žlutými kartami. Hosté měli nápor, ale žádná z dobrých příležitostí se, bohužel pro ně, neujala.

Co se týče oněch žlutých karet, tak těch musel rozhodčí Mojžíš udělit hned osm, slušný počet, o tom žádná.

Kromě žlutých karet však diváci žádný další zápis do statistik neviděli, skóre z prvního poločasu přetrvalo a Ratboř tak zvítězila 2:1.

TJ Slavoj Ratboř
Trenér Tomáš Kratochvíl: Před utkáním jsem měl vrásky na čele, jelikož odpadl další hráč ze základní sestavy, ale jsem rád, že jsme to zvládli i s klukama z B týmu, za což jim moc děkuji. Soupeř byl houževnatý a zlobil do poslední chvíle. Klukům patří za přístup a bojovnost pochvala a jsem rád, že body zůstaly doma.

TJ Nučice
Trenér Petr Samek: První ztráta venku přišla v Ratboři, ale na body to bylo. Ujal se centr ze strany a v 15. minutě jsme šli do vedení Kubalíkem. Pak jsme bohužel nechali domácí otočit do poločasu skóre. Bohužel jsme ve druhém poločase nedokázali přes převahu alespoň vyrovnat, a tak odjíždíme s prázdnou.

T. Černohlávek [-] - M. Hrstka [-] , J. Svoboda [-] , L. Horák [-] , V. Švarc [-] , R. Biško [-] , M. Uher [-] , J. Kovařík [-] , T. Franc [-] , D. Kemza [-] , D. Volný [-] (61. L. Kruliš [-] )